اخبار فناوری، اخبارتکنولوژی، اخبار علمی و پزشکی، شبکه های اجتماعی، کسب و کار و استارتاپ ها

آخرین فناوری تلویزیون OLED.EX شرکت ال جی تجربه تماشای فراگیرتر را به ارمغان می‌آورد

0

LG Display جدیدترین فناوری تلویزیون OLED را به نام OLED.EX عرضه کرده است که از دوتریوم و فناوری EX مبتنی بر الگوریتم شخصی سازی شده برای کمک به افزایش کیفیت تصویر نمایشگر با بزرگنمایی تا 30 درصد بر خلاف نمایشگرهای OLED معمولی استفاده می کند. ماهیت خود تابشی نمایشگرهای OLED به OLED.EX این امکان را می دهد که “به بیان رنگ سیاه، غنی و دقیق و همچنین زمان پاسخگویی بسیار سریع دست یابد.”

با فناوری EX، OLED.EX قادر به دستیابی به پایداری و کارایی بیشتر دیود ساطع کننده نور آلی است که منجر به عملکرد نمایشگر تقویت شده می شود. این فناوری همچنین سطوح بهبود یافته ای از دقت و روشنایی تصویر را برای ارائه جزئیات واقعی، رنگ ها و بدون اعوجاج به ارمغان می آورد.
معاون اجرایی و رئیس واحد تجاری تلویزیون، دکتر او چانگ هو اظهار داشت:

علیرغم کاهش 12 درصدی بازار جهانی تلویزیون در سال جاری، ما همچنان شاهد رشد 70 درصدی فروش OLED هستیم. با فناوری جدید OLED.EX، هدف ما ارائه تجارب نوآورانه‌تر و پیشرفته‌تر برای مشتریان از طریق تکامل فناوری، الگوریتم‌ها و طرح‌های OLED است.

فناوری EX همچنین LG Display را قادر به کاهش ضخامت قاب از 6 میلی متر به 4 میلی متر بر اساس نمایشگرهای 65 اینچی OLED کرده است. کاهش ضخامت قاب به میزان 30 درصد به صفحه نمایش OLED.EX اجازه می دهد تا تجربه تماشای غوطه وری پیشرفته ای را ارائه دهد. ترکیبات دوتریوم پایدار اعمال شده در OLED.EX صفحه نمایش را قادر می سازد تا نور روشن تری ساطع کند.

از سه ماهه دوم سال 2022، LG Display قصد دارد با استفاده از فناوری OLED.EX در تمام نمایشگرهای تلویزیون OLED تولید شده در کارخانه های تولید OLED خود در Paju، کره جنوبی و در Guangzhou، چین، رقابت محصولات خود را تقویت کند.

لینک کوتاه : https://bittly.ir/dhM4 QR:  آخرین فناوری تلویزیون OLED.EX شرکت ال جی تجربه تماشای فراگیرتر را به ارمغان می‌آورد

پیام بگذارید