آغاز به کار نخستین بوت‌کمپ استانی اینترنت اشیا

by ناصر. ش
۰ اظهار نظر
آغاز به کار نخستین بوت‌کمپ استانی اینترنت اشیا

به گزارش مرکز تحقیقات اینترنت اشیا، استان گلستان به عنوان یکی از استان‌های پیشرو در حوزه هوشمندسازی کشور این بار با تلاش اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات و پارک علم و فناوری استان، پارک ارتباطات و فناوری اطلاعات و با حمایت ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی، توسط مرکز تحقیقات اینترنت اشیا اقدام به برگزاری بوت کمپ اینترنت اشیا کرده است.

در این رویداد به مدت یک هفته تمامی بخش‌های اینترنت اشیا به صورت عملیاتی و سناریو محور به شرکت‌کنندگان آموزش داده می‌شود.

بیش از ۴۰ شرکت‌کننده در گروه‌ها و با تخصص‌های مختلف شروع به فعالیت نموده و اردیبهشت سال ۹۹ محصول اولیه خود را ارائه خواهند داد.

یادگیری و پیاده‌سازی به صورت تعاملی و اثربخش، بهره‌مندی از اساتید متخصص و مربیان فنی آموزشی در هر بخش، استفاده از پک سخت‌افزاری آموزشی برای پیاده سازی عملیاتی سناریوها، ساخت یک محصول اولیه (MVP) مبتنی بر اینترنت اشیا در حین برگزاری بوت‌کمپ، بیش از ۵۰ ساعت آموزش مهارت محور همراه با انجام سناریوهای هوشمندسازی، حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از تیم‌های تشکیل شده در بوت‌کمپ، تبدیل ایده‌های هوشمندسازی و مبتنی بر اینترنت اشیا به نمونه اولیه و تهیه مدل کسب و کار، از جمله ویژگی‌های این دوره است.

banner

هدف از برگزاری این رویدادها در کشور ارتقای دانش متخصصین این حوزه و تولید محصولات دانش بنیان بوده و طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده سال آینده چنین رویدادهایی در دیگر استان‌های کشور نیز برگزار خواهد شد.

مطالبی که شاید دوست داشته باشید

پیام بگذارید

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.
Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir

دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

آخرین خبرهای داخلی

نشان ها

logo-samandehi