آغاز ثبت نام اینترنت VDSL (سُرینو) برای مشتریان ADSL در شهرهای تهران و قم

by ناصر. ش
۰ comment

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران از جا‌یگزینی اینترنت VDSL به عنوان نسل جدید اینترنت خانگی به جای سرویس  ADSL  در تهران وقم خبر داد و گفت: با تامین زیرساخت های لازم، برای مشتریان اینترنت پرسرعت مخابرات تهران وقم، امکان ثبت نام اینترنت سرینو با سرعت حداقل ۴ برابر فراهم شده است.

به گزارش‌ تماس نیوز، مهندس سیدمجید صدری دراین مورد افزود: مشتریان محترم، برای ثبت تقاضای تغییر تکنولوژی سرویس اینترنت خود از ADSL به VDSL به منظور بهره مندی از سرعت بیشتر حداقل (تا ۴ برابر) به صفحه کاربری خود به این آدرسمراجعه و تقاضای خود را ثبت نمایند.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران از برنامه ریزی برای اجرای جایگزینی اینترنت VDSL به عنوان نسل جدید اینترنت خانگی به جای سرویس ADSL در کل کشور خبر داد و گفت: فرایند ارتقاء ADSL به VDSL(سرینو) برای مشتریان شرکت مخابرات ایران‌بصورت رایگان و هزینه مودم  به انتخاب مشتری به صورت نقد ویا اقساط از وی دریافت می شود،گفتنی است با توجه به شرایط خاص کشوربه منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا همه مراحل به صورت غیر حضوری انجام می شود. لذا از مشتریان عزیز در خواست می شود،به هیچ عنوان به مراکز  حضوری مراجعه نکنند.

You may also like

Leave a Comment

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.

Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir
دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

cafe-bazar-app

Edtior's Picks

آخرین نوشته ها