ابر هواوی به مبارزه جهانی علیه COVID-19 می آید

by ناصر. ش
۰ اظهار نظر

به گزارس تماس نیوز و به نقل از چاینا دیلی ،با افزایش آلودگی کروناویروس در جهان، شرکت Huawei Technologies و شرکای آن در حال استفاده از توانمندی های فناوری خود برای کمک به کشورهای خارجی در نبرد جهانی علیه COVID-19 هستند.

ابرهواوی و واحد محاسبات ابری از عمده فناوری چینی و شرکت هوش مصنوعی Huiying Medical Technology Co Ltd با ارائه سیستم های کمکی تشخیصی با قابلیت هوش مصنوعی به بیمارستان های اکوادور ،در این مبارزه نفس گیر قدم برداشته است.

Otto Sonnenholzner ، معاون رئیس جمهور اکوادور ، روز یکشنبه در پست رسانه های اجتماعی گفت: به لطف پشتیبانی ابرهوآوی ، اکوادور اولین کشوری در آمریکای لاتین است که دارای یک سیستم تشخیصی کمکی با قابلیت AI در دو بیمارستان محلی است.

banner

ژنگ یلای ، رئیس ابر هواوی ، گفت که سیستم با قابلیت هوش مصنوعی می تواند پزشکان را در تصمیم سریع و دقیقد بسیار کمک کند.

طبق گفته این شرکت ، هوآوی و Huiying تنها ۱۴ ساعت طول کشید تا بتوانند این سیستم را به بیمارستانی در اکوادور متصل کنند. بیمارستان ها در ده ها کشور جهان اکنون خواستار همکاری احتمالی با ابرهواوی هستند.

مطالبی که شاید دوست داشته باشید

پیام بگذارید

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.
Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir

دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

آخرین خبرهای داخلی

نشان ها

logo-samandehi