با تماس نیوز ،همیشه همه جا باخبر شوید

اجرای چندین برنامه همزمان اندرویدی در ویندوز 10

0 2

مایکروسافت ویژگی بسیار مفیدی را در ویندوز 10 برای دارندگان گوشی های هوشمند پیاده سازی کرده است. ما در مورد ظاهر پشتیبانی برای کار همزمان با چندین برنامه Android در برنامه “Your Phone” برای ویندوز صحبت می کنیم.

به عنوان یک یادآوری ، YourPhone به شما امکان می دهد برنامه ها را از تلفن هوشمند خود به رایانه منتقل کنید. در واقع ، شما می توانید برنامه های اندرویدی را از طریق تلفن هوشمند خود از طریق تلفن در یک پنجره جداگانه در رایانه خود راه اندازی کنید و آنها را به نوار وظیفه و منوی استارت بچسبانید – دقیقاً مانند برنامه های رایانه ای معمولی.

با اضافه شدن پشتیبانی از چندین برنامه اندروید به طور همزمان ، اصل کار به همان صورت باقی می ماند ، شما به راحتی می توانید بیش از یک پنجره را بر روی صفحه کامپیوتر نمایش دهید.

مانند گذشته ، در حال حاضر ، تمام این ویژگی ها فقط با تلفن های هوشمند سامسونگ با برنامه Link to Windows کار می کنند.

برای فعال کردن پشتیبانی از چندین برنامه Android ، برنامه Phone شما در رایانه باید نسخه شماره 1.20102.132.0 یا بالاتر و پیوند به برنامه Windows در تلفن هوشمند نسخه 2.1.05.2 یا بالاتر داشته باشد. رایانه شخصی باید از Windows 10 2004 (بروزرسانی مه 2020) یا بالاتر استفاده کند.

مایکروسافت در حال تکمیل سیستم عامل جدید ویندوز 10 ایکس خود است ، اولین نسخه آن در سال 2021 انتظار می رود. در همین حال ، ابتدا تصاویر صفحه در شبکه ظاهر می شوند ، و سپس فیلم هایی که رابط سیستم عامل را نشان می دهند.

اکنون ، این توسعه دهنده  XDeltaXForce ویدئویی را منتشر کرده است که نشان می دهد ویندوز 10X کاملاً روی دستگاه موجود یعنی تبلت 2019 Microsoft Surface Pro 7 در حال اجرا است.

این وب سایت برای بهبود خدمات از کوکی ها استفاده می کند. ما تصور مان بر این است که شما با این کار موافق هستید ، اما در صورت تمایل می توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه