با تماس نیوز ،همیشه همه جا باخبر شوید

ادعاهای جدید واتس اپ علیه جاسوس افزار رژیم صهیونیستی

واتس اپ ادعامی کند شرکت رژیم صهیونیستی که با استفاده از یک بدافزار از افراد جاسوسی می کند، از سرورهایی در آمریکا برای عملیات خود استفاده کرده و سعی دارد پشت مصونیت مشتریانش پنهان شود.

0 8

به گزارش تماس نیوز و به نقل از انگجت،  شکایت فیس بوک  علیه شرکت NSO به دلیل سواستفاده از واتس اپ برای سرقت اطلاعات کاربران وارد مرحله جدیدی شده است

تیم واتس اپ اتهاماتی را ارائه داده است كه NSO برای انجام حملات جاسوسی خود با استفاده از نرم افزار Pegasus که به سرورهای مستقر در ایالات متحده نصب شده اقدام نموده است. طبق گزارش NSO ، از سرویس میزبانی لس آنجلس QuadraNet “بیش از 700 بار” برای آلوده کردن کاربران به بدافزار استفاده کرده است ، در حالی که یک سرور آمازون نیز درگیر بود. در این صورت ، این به طور مستقیم با ادعاهای NSO مبنی بر اینکه نمی تواند عملیات جاسوسی را در ایالات متحده انجام دهد، در تضاد است.همچنین این گزارش ها نشان می دهد NSO سرویس هک ارائه می کند و فقط یک توسعه دهنده نرم افزار نیست.

گروه حقوقی فیس بوک سعی کرده تا ادعای این شرکت مبنی برآنکه دولت ها مشتریان خدمات آن هستند را نقض کند. وکلای فیس بوک اشاره کرده اند NSO تاکنون نام هیچ کشوری را به عنوان خریدار محصولات خود اعلام نکرده است. همچنین این شرکت هیچ دلیلی ارائه نکرده که نشان دهد مسئول اعمال مشتریانش نیست. بلکه این شرکت تصمیم دارد خود را پشت مصونیت مشتریانش پنهان کند.

این وب سایت برای بهبود خدمات از کوکی ها استفاده می کند. ما تصور مان بر این است که شما با این کار موافق هستید ، اما در صورت تمایل می توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه