با تماس نیوز ،همیشه همه جا باخبر شوید

ارائه داشبورد مدیریت حرفه ای توسط اینستاگرام

0 0

اینستاگرام از راه اندازی “داشبورد حرفه ای” جدید خبر داده است که اساساً یک پلتفرم مروری مدیریتی است که بینش عملکرد اساسی و همچنین دسترسی به ابزارهای مربوطه را برای کمک به سازندگان اینستاگرام برای به حداکثر رساندن و کسب درآمد از پلتفرم خود فراهم می کند.
“به عنوان بخشی از تلاش مستمر ما برای ارائه ابزارهای مورد نیاز به سازندگان و مشاغل ، ما در حال راه اندازی داشبورد حرفه ای هستیم ، مقصدی اصلی برای ردیابی عملکرد ، دسترسی و کشف ابزارهای حرفه ای و کاوش اطلاعات آموزشی که توسط اینستاگرام تنظیم شده است.

  • عملکرد خود را پیگیری کنید: این ابزار به شما کمک می کند بینش ها و روندها را براساس عملکرد خود کشف کنید
  • تجارت خود را رشد دهید: به ابزارهایی برای اجرای کارآمدتر حساب کاربری خود ، ایجاد مشاغل خود و بررسی وضعیت کسب درآمد و واجد شرایط بودن دسترسی پیدا کنید
  • مطلع باشید: مجموعه ای از منابع آموزشی سرپرستی شامل نکات ، ترفندها ، راهنمایی و نوآوری برای رشد حضور شما
واضح است که همه این ویژگی‌ها به شکل متفاوتی در دسترس بوده‌اند داشبورد حرفه‌ای فقط آن‌ها را به یک فهرست منسجم و قابل‌دسترس می‌آورد.
به این ترتیب، این یک بروز رسانی مهم نیست، اما می‌تواند اینستاگرام را کمی راحت‌تر کند تا بر روی عناصر مختلف متمرکز بشوید و این می‌تواند بسیار ارزشمند باشد اما به لحاظ عملی، هیچ چیز جدیدی اضافه نمی‌کند، بلکه دسنرسی به هر گزینه آسان‌تر می‌شود.
ایده این است که با کمی راحت‌تر کردن عملکرد، و پی‌گیری آخرین ویژگی‌ها، اینستاگرام قادر خواهند بود تا کاربران بیشتری را به خود جذب کرده و فعال‌تر باشد.

این وب سایت برای بهبود خدمات از کوکی ها استفاده می کند. ما تصور مان بر این است که شما با این کار موافق هستید ، اما در صورت تمایل می توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه