اخبار فناوری، اخبارتکنولوژی، اخبار علمی و پزشکی، شبکه های اجتماعی، کسب و کار و استارتاپ ها

ارزش بیت کوین برای اولین بار از 30 هزار دلار عبور کرد!

ارز دیجیتال بیت کوین روز شنبه با افزایش بیش از 30000 دلار برای اولین بار ، با افزایش معامله گران و سرمایه گذاران ، رکوردشکنی خود را در روز شنبه به اثبات رساند و علاقه معامله گران و سرمایه گذاران را برای تبادل آن که در حال تبدیل شدن به یک روش پرداخت اصلی است دوچندان کرد.

0 4

به گزارش تماس نیوز از رویتر، ارز دیجیتال بیت کوین روز شنبه با افزایش بیش از 30000 دلار برای اولین بار ، با افزایش معامله گران و سرمایه گذاران ، رکوردشکنی خود را در روز شنبه به اثبات رساند و علاقه معامله گران و سرمایه گذاران را برای تبادل آن که در حال تبدیل شدن به یک روش پرداخت اصلی است دوچندان کرد.

قیمت محبوب ترین ارز رمزنگاری شده جهان در روز شنبه تا 33،099 دلار معامله شد و تقریباً وقتی همه بازارهای دیگر در آخر هفته اول 2021 بسته شدند، قیمت آن در حدود 12٪ با 32883 دلار بود.

بیت کوین در سال 2020 بیش از 300٪ پیشرفت کرد و از آخرین عبور از مرز 20،000 دلار تنها دردو هفته پیش  بیش از 50٪ افزایش قیمت داشت.

ارز بلاکچین فقط  عمر آن به 10 سال می رسد در سال 2020 شاهد رشد تقاضا از سوی سرمایه گذاران بزرگتر آمریکایی بوده است ، که با توجه به ویژگی های قابل کنترل تورم و پتانسیل برای دستیابی سریع به آن ،جلب شده و  انتظار می رود که این یک روش پرداخت اصلی خواهد شد.

سرمایه گذاران گفتند که عرضه محدود بیت کوین – تولید شده توسط رایانه های موسوم به “استخراج” که بلوک معاملات را با رقابت در حل معماهای ریاضی تأیید می کند – به حرکتهای صعودی در طی روزهای اخیر کمک کرده است.

برخی نیز آن را به عنوان یک مکان امن در هنگام شیوع COVID-19 ، شبیه طلا می دانستند.

سرگئی ناذاروف ، بنیانگذار Chainlink ، یک پروژه جهانی بلاکچین ، روز شنبه نوشت: “به احتمال زیاد این ارزش دارایی در نهایت از مرز 100000 دلار عبور خواهد کرد.” “مردم سالهاست که به طور مداوم اعتقاد خود را به ارزهای دولتی خود از دست می دهند”

این شرکت در صرافی های متعددی تجارت می کند که بزرگترین آنها Coinbase است که خود در حال آماده سازی برای عرضه عمومی و تبدیل شدن به اولین سکویی از این دست در وال استریت است.

چندین ارز رمزپایه رقیب از فناوری مشابه بلاکچین یا دفتر کل الکترونیکی استفاده می کنند. Ethereum ، دومین بزرگترین ، در سال 2020  حدود 465٪ افزایش یافت و در روز شنبه تقریبا 7٪ افزایش داشت.

پیام بگذارید