شناسایی نیروهای ناکارآمد پست تا پایان سال / باکس های پلاستیکی جایگزین کیسه برای جابه جایی بسته ها می شود

by ناصر. ش
۰ اظهار نظر

به گزارش تماس نیوز، حسین غضنفری معاون فنی و بازرگانی شرکت ملی پست در جلسه شورای اداری پست استان اصفهان از نصب و راه اندازی پروژه سورتیگ در تهران خبر داد و گفت: پروژه سورتینگ پس از تهران، در برخی استانهای کشور نیز راه اندازی خواهد شد.
وی با اشاره به رویکردهای جدید بکارگرفته شده در شرکت ملی پست افزود: به زودی کانورت های تلسکوپی جهت جابجایی بسته ها وارد مراکز تجزیه و مبادله در سطح کشور خواهد شد که جابجایی بسته ها راحت و بدون آسیب پذیری انجام می شود.
غضنفری تصریح کرد: نیروهای ناکار آمد باید از نیروهای کاری، مجزا و قابل شناسایی شوند که تا پایان سال ارزیابی انجام خواهد شد.
معاون مدیرعامل شرکت ملی پست همچنین از افزایش کیفیت بسته بندی ها در پست خبر داد و اظهار کرد: با توجه به اینکه ترافیک امانات رو به افزایش و ترافیک پست نامه ها رو به کاهش است جهت جابجایی و مبادله بسته ها، باکس های پلاستیکی جایگزین کیسه خواهد شد.

مطالبی که شاید دوست داشته باشید

پیام بگذارید

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.
Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir

دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

آخرین خبرهای داخلی

نشان ها

logo-samandehi