استفاده از دگمه های هولوگرافی در اسانسورها برای پیشگیری از شیوع

by ناصر. ش
۰ اظهار نظر

در آسانسو ها در  کشور چین در برای جلوگیری از شیوع coronavirus از دکمه های هولوگرافی استفاده می شود
شرکت Easpeed می گوید که این سیستم با تمام آسانسورها سازگار است و فقط ۳۰ دقیقه طول می کشد تا نصب شود.
چین روشهای زیادی برای جلوگیری از لمس دکمه های آسانسور در هنگام اپیدمی Covid-19 ارائه داده است تا از خطر لمس سطوح آلوده به طور احتمالی جلوگیری کند. مردم برای جلوگیری از استفاده از انگشتان خود از خلال دندان و فندک استفاده کرده اند و برخی از ساختمانها سیستم کنترل صوت را اتخاذ کرده اند. اما شاید نوآورانه ترین راه حل تا کنون دکمه های هولوگرافی باشد.

حداقل یک آسانسور در شهر شرقی هیفی اکنون به افراد اجازه می دهد با استفاده از تصاویر هولوگرافیک دکمه ها ، طبقه خود را وارد کنند. از این فناوری به طور گسترده استفاده نشده است ، اما چیز جدیدی نیست. گوگل در سال ۲۰۰۳ پروانه ثبت اختراع را برای فناوری مشابه ثبت کرد.

شرکت Easpeed ، که پشتیبان این فناوری که در آسانسورهاست ، همچنین سازنده یک دستگاه ثبت نام و پرداخت بی سیم مشابه برای بیمارستانی در Hefei است.

مطالبی که شاید دوست داشته باشید

پیام بگذارید

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.
Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir

دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

آخرین خبرهای داخلی

نشان ها

logo-samandehi