اخبار فناوری، اخبارتکنولوژی، اخبار علمی و پزشکی، شبکه های اجتماعی، کسب و کار و استارتاپ ها

رویداد اسپیس آپ کمپ 2021

ESA از 25 برنامه نویس و متخصص متعهد در زمینه یادگیری ماشین و ماشین آلات مربوط به مشاهده زمین از فضا دعوت می کند تا به اردوگاه فضایی برنامه فضایی امسال بپیوندند ، این یک رویداد مجازی در طی هشت هفته ، از 20 ژوئیه تا 20 سپتامبر خواهد بود.

0

Camp App Camp قصد دارد تا داده ها و خدمات رصد زمین را برای طیف گسترده ای از شهروندان با استفاده از تلفن های هوشمند یا دستگاه های شخصی خود در دسترس قرار دهد. مجموعه ای از ماهواره های رصد زمین ، از جمله مأموریت های Copernicus Sentinel ، مقدار زیادی داده را جمع آوری می کند. این داده های بزرگ از فضا اطلاعات مربوط به جو ، زمین و آب سیاره ما را نشان می دهد و فرصت های بی شماری را برای ایجاد برنامه های جذاب ، حتی تحول آفرین در ارتباط با برنامه های تلفن همراه ارائه می دهد.

شرکت کنندگان Space App Camp با داده های Copernicus آشنا می شوند و می آموزند که چگونه داده های بزرگ از فضا می توانند با استفاده از یک API اختصاصی برای داده های مشاهده زمین ، برنامه های تلفن همراه را غنی کنند. نسخه مجازی 2021 حول یک همکاری پیشرفته با آزمایشگاه Ф ESA ، که ماموریت آن سرعت بخشیدن به آینده رصد زمین از طریق ایده های جدید تحول گرا و انتخاب ، بلوغ ، آزمایش و پرورش امیدوار کننده ترین مفاهیم است ، می چرخد.
گرچه این دهمین اردوی فضایی ESA است اما اولین بار است که این اردو یک برنامه مربیگری پیشرفته ارائه می دهد ، که شامل یک برنامه جامع یادگیری و توسعه نرم افزار تلفن همراه است که طی هشت هفته گسترش یافته است و توسط متخصصان رصد زمین پشتیبانی می شود وشامل هوش مصنوعی ، حمایت از مالکیت معنوی و توسعه تجارت است.

برنامه Quifer (aQuifer sUrilillance by sentInel interFERometry) برنده جایزه برتر در اردوی برنامه فضایی 2020 شد. به منظور نظارت بر استفاده از منابع آب ، از داده های زمین مأموریت Copernicus Sentinel-1 ، همراه با داده های بزرگ و هوش مصنوعی استفاده می کند. اعتبار: ESA

به برندگان جوایز نقدی حداکثر 2500 یورو و یک بسته پشتیبانی منحصر به فرد رصد زمین اهدا می شود تا به آنها امکان ادامه کار بر روی ایده برنامه برنده خود را بدهد. همچنین از آنها دعوت می شود که با تمام هزینه های پوشش داده شده در ESA’s Φ-week و Living Planet Symposium شرکت کنند.

همچنین یک جایزه منحصر به فرد از یک بسته پشتیبانی رصد زمین به ارزش حدود 3500 یورو در نظر گرفته شده است. این شامل مشاوره فنی داده های مشاهده زمین ، هشت ساعت خدمات مهندسی نرم افزار ، دسترسی به شبکه جهانی متخصصان رصد زمین در زمینه های کاربردی و فنی و پشتیبانی از توسعه دهندگان حرفه ای تجارت ESA است.

آخرین مهلت درخواست 8 ژوئیه 2021 است. دانشجویان علاقه مند ، کارآفرینان ، محققان ، توسعه دهندگان و اقتصاددانان می توانند بصورت آنلاین یا بصورت فردی یا تیمی (حداکثر تا چهار نفر) در این رویداد ثبت نام کنند. نسخه امسال به طور خاص به دنبال شرکت کنندگان دارای پروفایل در توسعه برنامه های تلفن همراه ، توسعه برنامه های مشاهده زمین ، یادگیری ماشین و هوش مصنوعی و توسعه تجارت است.

حداکثر 25 شرکت کننده برای شرکت در برنامه مشاوره 8 هفته ای از 20 ژوئیه تا 20 سپتامبر 2021 انتخاب می شوند که شامل جلسات آموزش و توسعه بصورت هفتگی است.

از زمان راه اندازی Space App Camp 10 سال پیش ، حدود 480 توسعه دهنده از 30 کشور جهان درخواست شرکت داده اند و بیش از 60 برنامه توسعه یافته است. برخی از اینها قبلاً به برنامه های تجاری سودمند راه یافته اند.

پیام بگذارید