افزایش حجم ترافیک مرسولات پستی

by ناصر. ش
۰ اظهار نظر

به گزارش تماس نیوز و به نقل از ایسنا، شیوع ویروس کرونا در کشور باعث شده رفت‌وآمدها کاهش یابد و با تعطیل شدن مراکز آموزشی و اعمال دورکاری در بسیاری از ادارات، فعالیت برخی  از کسب‌وکارهای آنلاین افزایش یافته است و همچنین ترافیک مرسولات پستی نیز به دلیل همین موضوع و همچنین نزدیک شدن به روزهای پایانی سال افزایش یافته است.

در این راستا حسین نعمتی با بیان اهمیت بسیج همگانی برای مقابله با بیماری ناشی از ویروس کرونا و توجه به سلامت شهروندان، اظهار کرد: این شرکت از ابتدای شیوع ویروس کرونا در کشور، با تشکیل کمیته به مسئولیت اجتماعی خود عمل کرده و با اتخاذ تدابیر لازم اعم از ضدعفونی و گندزدایی تمامی مراحل ارسال مراسلات پستی از قبول مرسوله، تجزیه، رهسپاری و تحویل به گیرنده، زمینه‌ای فراهم کند تا بسته‌ها و مرسولات مردم در نهایت سلامت به دست آنان برسد.

وی با تاکید بر توجه مدیران ارشد شبکه پستی به سلامت و تندرستی کارکنان خدوم این شبکه در سراسر کشور، اظهار کرد: مواد ضدعفونی کننده، ماسک و دستکش در اختیار تمامی کارکنان به ویژه بخش هایی که مستقیم با مرسولات مردم سروکار دارند، قرار گرفته است تا خدشه ای به سلامت همکاران وارد نشود.

نعمتی ضمن اشاره به شرایط ویژه‌ای که در کشور به وجود آمده است، تصریح کرد: پست همواره در کنار مردم و مسئولان بوده و هست و به دلیل سابقه دیرینه ای که در خدمت‌رسانی به مردم در هر شرایطی دارد، در بحران فعلی نیز با تلاش مضاعف، مصمم است خللی به خدمت‌رسانی به مردم در این روزهای پایانی سال به وجود نیاید.

banner

معاون وزیر ارتباطات در ادامه به موضوع بهبود معیشت کارکنان و رعایت عدالت در نظام پرداختی و اجرای بخشنامه های مربوطه در خصوص ترمیم حقوق و مزایای کارکنان با وجود محدودیت‌های موجود نیز اشاره کرد و افزود: با حمایت وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، زمینه افزایش ۵۰ درصدی دستمزد تمامی کارکنان اعم از رسمی، پیمانی و قراردادی فراهم و با صدور احکام همکاران، این افزایش حقوق از ماه جاری اعمال می‌شود.

مطالبی که شاید دوست داشته باشید

پیام بگذارید

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.
Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir

دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

آخرین خبرهای داخلی

نشان ها

logo-samandehi