اخبار فناوری، اخبارتکنولوژی، اخبار علمی و پزشکی، شبکه های اجتماعی، کسب و کار و استارتاپ ها

افزایش سرمایه گذاری بخش فناوری در سال 2021 به 3.9 تریلیون دلار

0

به گزارش تماس نیوز و به نقل از Zdnet، پیش بینی می شود هزینه های جهانی فناوری اطلاعات امسال به 3.9 تریلیون دلار برسد ، زیرا COVID-19 به عنوان یک کاتالیزور برای تحولات سریع تجارت عمل کرده است.
روز دوشنبه ، گارتنر تخمین های جدیدی را در مورد هزینه های فناوری اطلاعات در سراسر جهان منتشر کرد و پیش بینی کرد که این بخش در طی سال 2021 با رشد 6.2 درصدی روبرو خواهد شد ، و کاهش 3.2 درصدی سال گذشته به دلیل همه گیری بوده است.

طبق نظریه این آژانس تحقیقاتی ، شرکت در سال گذشته بر کاهش فعالیت های موجود تجاری تمرکز داشت و مجبور شد برای سرپا ماندن فقط در عملیات “مهم” به جای گسترش یا سرمایه گذاری در فن آوری های جدید ، فعالیت کند.

با این حال ، CIO ها این فرصت را دارند که فراتر از نیازهای ناگهانی کار از راه دور و اقدامات فاصله گذاری اجتماعی فکر کنند و اکنون می توانند برنامه ریزی فعالیت های فناوری خود را به نفع رشد و بازیابی گسترش دهند.

سرمایه گذاری در بخش فناوری اطلاعات

گارتنر پیش بینی می کند که هر بخش IT در طی سال 2021 به رشد خود بازگردد. انتظار می رود که نیاز مستمر به تنظیمات کار از راه دور و با نرخ رشد 8.8٪ “قدرتمندی” در نرم افزارهای سازمانی ایجاد کند، در حالی که به دلیل تقاضا برای کارکردن از راه دور و آموزش دانش آموزان به صورت مجازی ،درخواست سخت افزاری  8٪ افزایش می یابند.

پیش از این ، آژانس تخمین زده بود که هزینه های جهانی در سال 2021 به 3.8 تریلیون دلار برسد.

پیش بینی می شود که تغییر به سمت مدلهای از راه دور و ترکیبی همچنان ادامه داشته باشد ، انتظار می رود هزینه های فناوری اطلاعات در سراسر جهان مربوط به این بخش در سال جاری 332.9 میلیارد دلار باشد که 4.9 درصد افزایش نسبت به سال 2020 را نشان می دهد.

سال گذشته ، گارتنر روندهایی را در فناوری که آژانس تحقیقاتی بر 2021. تسلط داشت بیان کرد. اینترنت رفتارها (IoB) – مانند تشخیص چهره و فن آوری های تجزیه و تحلیل رویدادهای رفتاری – تجارب مشتری ، کارمند و کاربر ، محاسبات تقویت کننده حریم خصوصی ، توزیع ابر ، و عملیات تجاری  با همکاری و عوامل کلیدی فناوری اتوماتیک ، مدعیان اصلی هستند.

علاوه بر این ، این شرکت بهبود امنیت سایبری ، راه حل های هوشمند تجاری و مهندسی هوش مصنوعی را به عنوان کلید واژه های اصلی امسال عنوان کرده است.

پیام بگذارید