افزایش مصرف پهنای باند تلفن همراه و استفاده از Wi-Fi در آمریکا

by ناصر. ش
۰ comment

به دنبال شیوع گسترده کرونا ویروس در آمریکا و در خواست دولت از کارکنان مشاغل بصورت دورکاری و  ادامه کار مدارس بصورت آنلاین  شرکت AT&T اعلام کرده است شاهد افزایش فزاینده استفاده از پهنای باند تلفن همراه بوده اند.

راندال استفنسون ، مدیر عامل شرکت امروز به سی ان ان گفت: “حجم مصرف پهنای باند موبایل ۴۰ درصد افزایش یافته است ،” و “میزان ارتباط  Wi-Fi 100٪ افزایش یافته است.” استفنسون افزود: زیرساخت های شبکه “بسیار خوب عمل می کنند” ، اما خاطرنشان کرد که این شرکت با افزایش تعداد بیشتری از کاربران از خانه ، دچار استرس می شود.

طبق گفته استفانسون ، خود AT&T حدود ۹۰،۰۰۰ کارمند دارد که دور کاری می کنند. استفنسون افزود: با توجه به اینکه تعداد زیادی از مردم در خانه مشغول به کار هستند و این که چگونه آینده بحران را تغییر خواهد داد ، AT&T “از این بحران بیرون می آید” و سرمایه گذاری خود را در ۵G و فناوری جدید ادامه خواهد داد. ”

استفانسون به سی ان ان گفت: اطمینان از اینکه همه می توانند در زمانی در قرنطینه خانگی بسر می برند در ارتباط باشند ، از اهمیت بالایی برخوردار است. وی به تصمیم قبلی AT&T مبنی بر تعلیق سقف داده برای مشتریان اینترنت باند پهن اشاره کرد. مشتریان سرویس اینترنت باند پهن اینترنت AT & T که نباید با مشتریانی که برنامه داده تلفن همراه AT&T دارند اشتباه گرفته شوند.

banner

این تعهد از شرکتها می خواهد که خدمات را برای مشتریان مشاغل خانگی یا کوچک پایان ندهند ، و از هرگونه تأخیر در هزینه های ناشی از اثرات اقتصادی ویروس ، و دسترسی آزاد به نقاط مهم Wi-Fi عمومی خودداری کنند. این تعهد ۶۰ روز آینده را پوشش می دهد و از سایر شرکت ها می خواهد که دنباله رو AT&T را بوده و سقف مصرف داده را به حالت تعلیق در آورند.

You may also like

Leave a Comment

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.

Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir
دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

cafe-bazar-app

Edtior's Picks

آخرین نوشته ها