اخبار فناوری، اخبارتکنولوژی، اخبار علمی و پزشکی، شبکه های اجتماعی، کسب و کار و استارتاپ ها

افزایش مصرف پهنای باند تلفن همراه و استفاده از Wi-Fi در آمریکا

0

به دنبال شیوع گسترده کرونا ویروس در آمریکا و در خواست دولت از کارکنان مشاغل بصورت دورکاری و  ادامه کار مدارس بصورت آنلاین  شرکت AT&T اعلام کرده است شاهد افزایش فزاینده استفاده از پهنای باند تلفن همراه بوده اند.

راندال استفنسون ، مدیر عامل شرکت امروز به سی ان ان گفت: “حجم مصرف پهنای باند موبایل 40 درصد افزایش یافته است ،” و “میزان ارتباط  Wi-Fi 100٪ افزایش یافته است.” استفنسون افزود: زیرساخت های شبکه “بسیار خوب عمل می کنند” ، اما خاطرنشان کرد که این شرکت با افزایش تعداد بیشتری از کاربران از خانه ، دچار استرس می شود.

طبق گفته استفانسون ، خود AT&T حدود 90،000 کارمند دارد که دور کاری می کنند. استفنسون افزود: با توجه به اینکه تعداد زیادی از مردم در خانه مشغول به کار هستند و این که چگونه آینده بحران را تغییر خواهد داد ، AT&T “از این بحران بیرون می آید” و سرمایه گذاری خود را در 5G و فناوری جدید ادامه خواهد داد. ”

استفانسون به سی ان ان گفت: اطمینان از اینكه همه می توانند در زمانی در قرنطینه خانگی بسر می برند در ارتباط باشند ، از اهمیت بالایی برخوردار است. وی به تصمیم قبلی AT&T مبنی بر تعلیق سقف داده برای مشتریان اینترنت باند پهن اشاره کرد. مشتریان سرویس اینترنت باند پهن اینترنت AT & T که نباید با مشتریانی که برنامه داده تلفن همراه AT&T دارند اشتباه گرفته شوند.

این تعهد از شركتها می خواهد كه خدمات را برای مشتریان مشاغل خانگی یا كوچك پایان ندهند ، و از هرگونه تأخیر در هزینه های ناشی از اثرات اقتصادی ویروس ، و دسترسی آزاد به نقاط مهم Wi-Fi عمومی خودداری كنند. این تعهد 60 روز آینده را پوشش می دهد و از سایر شرکت ها می خواهد که دنباله رو AT&T را بوده و سقف مصرف داده را به حالت تعلیق در آورند.

پیام بگذارید