افزایش ۶۰ درصدی صدور پروانه فعالیت حوزه خدمات ارتباطی

by ناصر. ش
۰ اظهار نظر
مدیرکل آذربایجانغربی
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، بهروز رزمی مدیر‌کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان با اشاره به افزایش ۶۰ درصدی صدور پروانه های کسب و کار از سوی نهادهای ذیربط در حوزه خدمات ارتباطی و شبکه در شهرستان اردبیل گفت: در سال ۱۳۹۷ تعداد ۱۳ پروانه کسب و کار و در سال جاری تعداد ۳۴ پروانه فعالیت در حوزه خدمات ارتباطی و شبکه صادر شده است.
بهروز رزمی با تشریح خدمات حوزه ارتباطی و شبکه گفت: پروانه های صادر شده شهرستان اردبیل در قالب خدمات تلفن ثابت، تلفن همراه، رایانه، شبکه های رایانه ای، خدمات نرم افزاری و خدمات حضوری اینترنتی هستند که فعالان این حوزه به مشتریان خود ارائه می دهند و در جهت کسب رضایت مشتری و افزایش فروش گام بر می دارند.
وی داشتن مجوز فعالیت را به معنای داشتن تعهداتی مشخص نسبت به مشتری دانست و افزود: پروانه فعالیت باعث اعتماد مشتری به فروشنده و در نتیجه افزایش درآمد می شود و داشتن پروانه فعالیت نشان دهنده آن است که هویت شخص مورد تایید مراجع قانونی معتبر است و شخصی که مجوز فعالیت ندارد در حقیقت به هیچ وجه قابل اعتماد نیست.

مطالبی که شاید دوست داشته باشید

پیام بگذارید

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.
Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir

دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

آخرین خبرهای داخلی

نشان ها

logo-samandehi