با تماس نیوز ،همیشه همه جا باخبر شوید

الون ماسک استخدام می کند.

اگر شما یک مهندس هستید و به دنبال شغل می گردید، یک شانس عالی دارید! الون مسک در توئیتر اعلام کرده است که در 20 جولای مهندس استخدام می کند.

0 6

اگر با تلفن های سخت افزاری / پوشیدنی (آب بندی ، پردازش سیگنال ، شارژ القایی ، میلی گرم میلی متر و غیره) مشکلات سخت را حل کرده اید ، لطفاً به سایت مهندسی@neuralink.com کار کنید.

الون ماسک گفت: “اگر با تلفن های سخت افزاری / پوشیدنی (sealing, signal processing, inductive charging, power mgmt, etc)مشکلات سخت را حل کرده اید ، لطفاً برای کار به ایمیل Engineering@neuralink.com  اعلام کنید”

شرکت Neuralink یک موسسه فناوری است که در حال ایجاد رابط های قابل کاشت مغز و ماشین است. نگاهی گذرا به صفحه مشاغل آن نشان می دهد که در حال استخدام برای 10 مقام مهندسی و عمومی است.

Neuralink در سال 2016 تأسیس شد و گفته می شود از آن زمان تاکنون چندین دانشمند علوم اعصاب برجسته از دانشگاه های مختلف استخدام کرده است. تا ژوئیه سال 2019 ، این شرکت 90 کارمند و 158 میلیون دلار بودجه داشت.

ماسک توضیح داد که قصد دارد با هدف نهایی دستیابی به همزیستی با هوش مصنوعی ، به پیشرفتهای انسانی معروف به transhumanism برسد. این مفهوم با اظهارنظرهایی که وی درمورد هوش مصنوعی ارائه می دهد ، تهدیدی وجودی برای بشریت در صورت عدم کنترل است ، مخالف است.

وب سایت Neurolink اکنون اعلام کرده است که این شرکت “ضبط و تحریک عصبی به هزاران کانال را کاهش داده است ، و تصویری واضح تر از فعالیت در مغز ارائه می دهد.”

این وب سایت برای بهبود خدمات از کوکی ها استفاده می کند. ما تصور مان بر این است که شما با این کار موافق هستید ، اما در صورت تمایل می توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه