الون ماسک استخدام می کند.

by ناصر. ش
۰ اظهار نظر

اگر با تلفن های سخت افزاری / پوشیدنی (آب بندی ، پردازش سیگنال ، شارژ القایی ، میلی گرم میلی متر و غیره) مشکلات سخت را حل کرده اید ، لطفاً به سایت مهندسی@neuralink.com کار کنید.

الون ماسک گفت: “اگر با تلفن های سخت افزاری / پوشیدنی (sealing, signal processing, inductive charging, power mgmt, etc)مشکلات سخت را حل کرده اید ، لطفاً برای کار به ایمیل Engineering@neuralink.com  اعلام کنید”

شرکت Neuralink یک موسسه فناوری است که در حال ایجاد رابط های قابل کاشت مغز و ماشین است. نگاهی گذرا به صفحه مشاغل آن نشان می دهد که در حال استخدام برای ۱۰ مقام مهندسی و عمومی است.

banner

Neuralink در سال ۲۰۱۶ تأسیس شد و گفته می شود از آن زمان تاکنون چندین دانشمند علوم اعصاب برجسته از دانشگاه های مختلف استخدام کرده است. تا ژوئیه سال ۲۰۱۹ ، این شرکت ۹۰ کارمند و ۱۵۸ میلیون دلار بودجه داشت.

ماسک توضیح داد که قصد دارد با هدف نهایی دستیابی به همزیستی با هوش مصنوعی ، به پیشرفتهای انسانی معروف به transhumanism برسد. این مفهوم با اظهارنظرهایی که وی درمورد هوش مصنوعی ارائه می دهد ، تهدیدی وجودی برای بشریت در صورت عدم کنترل است ، مخالف است.

وب سایت Neurolink اکنون اعلام کرده است که این شرکت “ضبط و تحریک عصبی به هزاران کانال را کاهش داده است ، و تصویری واضح تر از فعالیت در مغز ارائه می دهد.”

مطالبی که شاید دوست داشته باشید

پیام بگذارید

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.
Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir

دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

آخرین خبرهای داخلی

نشان ها

logo-samandehi