امکان ارتباط تصویری ۸ نفری در واتساپ

by ناصر. ش
۰ اظهار نظر
واتساپ

به گزارش تماس نیوز و به نقل از gsmarena در دنیای امروز، فاصله اجتماعی، برقراری ارتباط با افراد برای فراغت یا کار اغلب نیازمند نوعی از تماس‌های کنفرانس ویدیویی است. مایکروسافت و گوگل برای این منظور سیستم‌عامل خود را بهبود بخشیده اند، اما WhatsApp نیز می‌خواهد به این بازی بپیوندد.

سرویس فیس بوک قصد دارد تا تابع گفتگوی ویدیویی گروه خود را گسترش دهد و به ۸ عضو برساند این برنامه در حال حاضر در وضعیت بتا است، اما  تسترهای نرم افزاری در iOS و آندروید می‌توانند آن را دانلود کنند.

نحوه اضافه کردن شرکت‌کنندگان در یک مکالمه ویدیویی
نحوه اضافه کردن شرکت‌کنندگان در یک مکالمه ویدیویی
نحوه اضافه کردن شرکت‌کنندگان در یک مکالمه ویدیویی

در اوایل این ماه، WhatsApp شروع به ارائه تماس‌های ویدئویی به ۴ نفر کرد و اکنون قصد دارد این محدوده را دو برابر کند. با این حال، با توجه به این که ویژگی هنوز در بتا است، ممکن است کمی زمان ببرد تا به همه کاربران برسد. همچنین محدودیت افرادی وجود دارد که از یک نسخه قدیمی استفاده می‌کنند، چیزی که احتمالا در طول فرآیند آزمون نگهداری می‌شود.

با توجه به اینکه چگونه فیس بوک به عنوان یک سرویس پیام‌رسانی به نزدیک‌ترین دوستان و خانواده تان عمل می‌کند، به احتمال زیاد افراد بیشتری می‌توانند به افراد بیشتری اجازه دهند که عصرها، شام و جشن را جشن بگیرند. بعید است که این پلت فرم تلاش کند و زوم کند، گوگل همدیگر را ملاقات کرده یا دوست داشته باشد.

banner

مطالبی که شاید دوست داشته باشید

پیام بگذارید

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.
Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir

دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

آخرین خبرهای داخلی

نشان ها

logo-samandehi