اخبار فناوری، اخبارتکنولوژی، اخبار علمی و پزشکی، شبکه های اجتماعی، کسب و کار و استارتاپ ها

امکان انتخاب کیفیت عکس و فیلم ارسالی در واتساپ میسر شد

0

واتساپ در حال کار بر روی تنظیماتی است که به کاربران امکان می دهد فشرده سازی تصویر iffy خود را به راحتی انجام د اده و عکس ها و فیلم ها را با بالاترین سطح کیفی ارسال کنند. گزینه “بهترین کیفیت” احتمالاً به گزینه های “خودکار” و “صرفه جویی در داده” در نسخه آینده برنامه خواهد پیوست.

به نظر می رسد که کاربران در نهایت انتخاب خواهند کرد که آیا عکس ها و فیلم ها را فشرده می کنند تا شاید در داده های خود صرفه جویی کنند ، آنها را با بهترین کیفیت موجود ارسال می کنند یا به WhatsApp اجازه می دهد تا به طور خودکار سطح بهینه فشرده سازی را برای پرونده ها انتخاب کند.

همانطور که توسط سایت WABetaInfo گفته شده است شده است ، تنظیمات در به روزرسانی واتساپ ارسال شده به برنامه بتا Google Play گنجانده شده اما زمان انتشار کامل آن هنوز مشخص نشده است. احتمالاً گزینه های تنظیم کیفیت تصویر به واتساپ تحت iOS نیز وارد اعمال خواهد شد ، زیرا واتساپ به طور کلی ویژگی های یکسان را در هر دو سیستم عامل حفظ می کند.

این خبر برای کسانی که از این پیام رسان های معمول در iOS یا Android استفاده نمی کنند و غالباً عکس ها و فیلم های عزیزان خود را به اشتراک می گذارند ، به عنوان یک خبر خوشحال کننده ای باشد به‌نظر می‌رسد علاوه‌بر‌ این قابلیت به‌زودی ویژگی پشتیبانی هم‌زمان از چند دستگاه را در این اپلیکیشن شاهد خواهیم بود.

لینک کوتاه : https://bittly.ir/VWSL QR:  امکان انتخاب کیفیت عکس و فیلم ارسالی در واتساپ میسر شد

پیام بگذارید