اخبار فناوری، اخبارتکنولوژی، اخبار علمی و پزشکی، شبکه های اجتماعی، کسب و کار و استارتاپ ها

انتشار نسخه اندرویدی کلاب هاوس در هفته آتی

0

به زودی دسترسی به برنامه نوپای اندرویدی کلاب هاوس بسیار آسان تر خواهد بود. تک کرانچ گزارش می دهد که کلاب هاوس نسخه اندروید برنامه گفتگوی صوتی خود را در هفته آینده در سراسر جهان در دسترس قرار خواهد داد. در 18 مه به برزیل ، ژاپن و روسیه می رسد و هند و نیجریه سه روز بعد اولین دسترسی را پیدا می کنند. همه افراد در سراسر جهان می توانند تا بعد از ظهر روز 21 مه به آن دسترسی داشته باشند.

این شرکت تازه وارد ، آزمایش بتا برنامه اندرویدی خود را در ایالات متحده از 9 ماه مه ، فقط چند ماه پس از شروع توسعه آن ، آغاز کرد. عرضه IOS از مارس 2020 در دسترس است.

انگیزه قوی برای کلاب هاوس وجود دارد که به سرعت گسترش یابد ، هرچند که برنامه اندروید آن هنوز در مرحله آزمایش است. فیس بوک ، توییتر و سایر غول های اینترنتی در تلاشند تا حرکت رو به جلو آن را کاهش دهند و کاربران را در سیستم عامل های اجتماعی خود با ارئه ویژگی های مشابه کلاب هاوس، نگه دارند. طبق آمار شرکت سنسور تاور، اپلیکیشن کلاب هاوس در فوریه بیش از ۹ میلیون بار دانلود شد اما این آمار در آوریل به پایین یک میلیون دانلود کاهش پیدا کرد. کاهش دانلود کاربران نشان دهنده کندی رشد این سرویس شبکه اجتماعی است که از زمان راه اندازی در یک سال گذشته محبوبیت سریعی را تجربه کرد و خود را به عنوان یک پدیده سیلیکون ولی شناساند.

پیام بگذارید