اخبار فناوری، اخبارتکنولوژی، اخبار علمی و پزشکی، شبکه های اجتماعی، کسب و کار و استارتاپ ها

اولین توییت رئیس توییتر، جک دورسی به عنوان NFT به قیمت 2.9 میلیون دلار فروخته شد

رئیس توییتر (TWTR.N) جک دورسی روز دوشنبه اولین توئیت خود را به عنوان NFT به بیش از 2.9 میلیون دلار فروخت.

0

به گزارش تماس نیوز از رویترز، این توییت به صورت یک توکن غیرقابل انعطاف (NFT) – نوعی دارایی دیجیتال منحصر به فرد است که  در سال 2021 به محبوبیت بسیار بالایی رسیده است.

هر NFT دارای امضای دیجیتال مبتنی بر بلاکچین است که به عنوان یک دفتر عمومی کار می کند و به هر کسی اجازه می دهد اصالت و مالکیت دارایی را تأیید کند.

این توییت – “just setting up my twttr” – اولین توییت دورسی بود که در 21 مارس 2006 ساخته شد.

اولین توئیت جک دورسی

کامرون حجازی ، مدیرعامل و بنیانگذار Cent تأیید کرد ، این ارز با استفاده از ارز رمزپایه Ether با قیمت 1630.5825601 ETH خریداری شد که در زمان فروش 2،915،835.47 دلار ارزش داشت.

Cent تأیید کرد خریدار سینا استوی است. نمایه توییتر Estavi ،sinaEstavi ، می گوید که وی در مالزی مستقر است و مدیرعامل شرکت blockchain Bridge Oracle است.

در تاریخ 6 مارس ، دورسی ، که یکی از علاقه مندان به بیت کوین است ، گفت که عواید حراج را به بیت کوین تبدیل می کند و به افراد آسیب دیدگان COVID-19 در آفریقا اهدا می کند. دورسی 95٪ از درآمد فروش اولیه را دریافت می کند ، در حالی که سنت 5٪ را دریافت می کند.

مدیرعامل Cent ، کامرون حجازی گفت که پلتفرم وی به مردم امکان می دهد از توییتی پشتیبانی کنند که فراتر از گزینه های فعلی برای لایک ، نظر و بازتوییت است.

“این دارایی ها ممکن است ارزش خود را افزایش یا کاهش دهند، اما آنچه که باقی می ماند دفتر و سابقه” من این را از شما در این لحظه به موقع خریداری کردم “است و این به هر دو خریدار و فروشنده بسیار مهم است چون در حافظه کاربران عمومی، این کار ذاتا ارزشمند به حساب خواهد آمد.

پیام بگذارید