اولین توییت رئیس توییتر، جک دورسی به عنوان NFT به قیمت ۲.۹ میلیون دلار فروخته شد

by ناصر. ش
۰ comment
جک دورسی

به گزارش تماس نیوز از رویترز، این توییت به صورت یک توکن غیرقابل انعطاف (NFT) – نوعی دارایی دیجیتال منحصر به فرد است که  در سال ۲۰۲۱ به محبوبیت بسیار بالایی رسیده است.

هر NFT دارای امضای دیجیتال مبتنی بر بلاکچین است که به عنوان یک دفتر عمومی کار می کند و به هر کسی اجازه می دهد اصالت و مالکیت دارایی را تأیید کند.

این توییت – “just setting up my twttr” – اولین توییت دورسی بود که در ۲۱ مارس ۲۰۰۶ ساخته شد.

اولین توئیت جک دورسی

banner

کامرون حجازی ، مدیرعامل و بنیانگذار Cent تأیید کرد ، این ارز با استفاده از ارز رمزپایه Ether با قیمت ۱۶۳۰.۵۸۲۵۶۰۱ ETH خریداری شد که در زمان فروش ۲،۹۱۵،۸۳۵.۴۷ دلار ارزش داشت.

Cent تأیید کرد خریدار سینا استوی است. نمایه توییتر Estavi ،sinaEstavi ، می گوید که وی در مالزی مستقر است و مدیرعامل شرکت blockchain Bridge Oracle است.

در تاریخ ۶ مارس ، دورسی ، که یکی از علاقه مندان به بیت کوین است ، گفت که عواید حراج را به بیت کوین تبدیل می کند و به افراد آسیب دیدگان COVID-19 در آفریقا اهدا می کند. دورسی ۹۵٪ از درآمد فروش اولیه را دریافت می کند ، در حالی که سنت ۵٪ را دریافت می کند.

مدیرعامل Cent ، کامرون حجازی گفت که پلتفرم وی به مردم امکان می دهد از توییتی پشتیبانی کنند که فراتر از گزینه های فعلی برای لایک ، نظر و بازتوییت است.

“این دارایی ها ممکن است ارزش خود را افزایش یا کاهش دهند، اما آنچه که باقی می ماند دفتر و سابقه” من این را از شما در این لحظه به موقع خریداری کردم “است و این به هر دو خریدار و فروشنده بسیار مهم است چون در حافظه کاربران عمومی، این کار ذاتا ارزشمند به حساب خواهد آمد.

You may also like

Leave a Comment

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.
Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir

دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

آخرین خبرهای داخلی

نشان ها

logo-samandehi