اخبار فناوری، اخبارتکنولوژی، اخبار علمی و پزشکی، شبکه های اجتماعی، کسب و کار و استارتاپ ها

اولین نگاه به گوشی تاشوی آیفون

0

طی چند ماه گذشته ، چندین گزارش در مورد اولین تلفن تاشو اپل گزارش شده است. طبق گزارش اخیر ، اپل در حال کار بر روی اولین تلفن تاشوی خودش است و فروش آن در سال 2023 خواهد بود. آخرین گزارش از Jon Prosser نشان می دهد که اپل با فاکتور شکل گیری آیفون جدید تاشو “تمام شده” است. در این ویدئو ، آنچه در دست ما است اساساً “آیفون تلنگر” است. علاوه بر این ، استراتژی راه اندازی این دستگاه جای تعجب خواهد داشت.

طبق گفته Prosser ، اپل از طرح محبوب “تلفن به تبلت” برای اولین گوشی تاشو خود استفاده نخواهد کرد. “[اپل] به شدت به نفع تاشو [طراحی آیفون] متمایل است ، … منابع این گمانه زنی دقیقاً مطمئن نیستند، اما همه آنها می دانند که آیفون  اکنون بیشترین توجه را در تاشو بودن به آن دارد یکی از اهداف این آیفون به سبک تاشو ارائه آن در چند رنگ مختلف است ، مانند رنگ های سرگرم کننده ، مشابه آیفون های مدل پایه و برای بازاریابی با سلیقه های مختلف.

رنگ هایی که به نظر می رسد جزئی هستند ، احتمالاً یکی از جالب ترین جنبه های این آخرین نشت خبری در مورد قیمت آن است که یک تعجب دارد. طبق گفته Jon Prosser ، قیمت آیفون تاشو در واقع ممکن است 1499 دلار باشد. این ارزان تر از برخی تلفن های هوشمند تاشو در بازار است. با این حال ، این قیمت برای برای کاربران بیش از حد خوب است اما با توجه به اینکه قیمت مدل برتر آیفون 13 می تواند تا 1500 دلار باشد ، این قیمت بعید به نظر می رسد. با این وجود ، یک آیفون تاشو “ارزان” می تواند برای اپل تغییر دهنده بازی در بازار پرتلاطم گوشی باشد.

در مورد تاریخ عرضه ، ادعای قبلی Jon Prosser مربوط به سپتامبر 2022 است. با این حال ، او همچنین معتقد است که برنامه اپل می تواند تغییر کند.

در حال حاضر ، همه گزارش ها ادعا می کنند که اولین آیفون تاشو با یک پنل OLED انعطاف پذیر سامسونگ ارائه می شود. علاوه بر این ، اپل بریدگی که با آیفون X در سال 2017 معرفی کرده را در مدل تاشو نخواهد داشت. کل قسمت جلوی آن کاملاً عاری از هر سنسوری است. همچنین ، حاشیه های چهار طرف تقریباً برابر هستند. با این حال ، توجه به این نکته مهم است که این توصیف از تصویر رسمی و واقعی آن نیست و ممکن است تغییراتی در آن انجام شود.

لینک کوتاه این مطلب : [bittly-url]

پیام بگذارید