اولین واکسن های کورونا ویروس آزمایش روی حیوانات را آغاز می کنند

by ناصر. ش
۰ اظهار نظر

یک مقام از اداره علوم و فناوری استان ژجیانگ در شرق چین گفت: اولین دسته از واکسن ها علیه کرونا ویروس تولید کرده و آنتی بادی ها را انجام داده و تحت آزمایش حیوانات قرار گرفته است.

سون ژجی ، معاون مدیر بخش گفت ، واکسن نوترکیب آدنوویروس (adenovirus) شروع به تولیدشده و اخیراً وارد آزمایشات روی حیوانات شده است.

سونگ گفت ، فیلتر ویروس در استان ژجیانگ قدم به نسل چهارم گذاشته است ، “اما باید توجه داشته باشیم که از آنجا که ساخت واکسن چرخه طولانی می گیرد ، ما باید به قوانین علمی احترام بگذاریم و تحقیقات دقیق و ایمن انجام دهیم.”

دانشگاه وستلاک و آزمایشگاه زیست شناسی استان با موفقیت با استفاده از میکروسکوپ Cryo-electron ، یک تکنیک انجام شده بر روی نمونه های خنک شده و در محیطی از آب زجاجیه ، گیرنده coronavirus را حل کردند.

banner

موفقیت علمی نیز در کنفرانس خبری اعلام شد.

یک آزمایشگاه تحت دانشگاه وستلاک ، یک دانشگاه خصوصی که دارای استعداد سطح بالایی در فناوری پیشرفته است ، از ساختار گیرنده ACE2 ، کانال ورود  coronavirus برای ورود به سلول ها ، تحت میکروسکوپ کریو الکترون در مقاله ای که روز جمعه منتشر شد ، پرده برداشت.

این دانشگاه اظهار داشت: نتایج این تحقیق نقش مهمی در یافتن و بهینه سازی مهار کننده جلوگیری از ورود ویروس ها به سلول ها دارد.

مطالبی که شاید دوست داشته باشید

پیام بگذارید

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.
Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir

دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

آخرین خبرهای داخلی

نشان ها

logo-samandehi