ایده جالب جکی چان بازیگر مطرح سینمای هنگ کنگ برای مبارزه با کرونا ویروس

by ناصر. ش
۰ اظهار نظر
جکی چان

جکی چان ، ستاره فیلمهای اکشن هونگ کنگ برای تولیدواکسن کرونا ویروس که از شهر ووهان چین سرچشمه گرفته ، پاداش ۱ میلیون یوان (۱۹۷،۰۰۰ دلار) را ارائه داده است.

چان که فیلم اخیر وی Vanguard در آخرین لحظه در چین به دلیل نگرانی از گسترش کرونا ویروس در سینماها از پرده پایین کشیده شده بود ، اواخر روز سه شنبه در یک پست ویبو نوشت که امیدوار است علاوه بر ارائه ترانه ، بتواند آنچه را که می تواند در طول اپیدمی فعلی انجام دهد. و به افرادی که تحت تأثیر این ویروس قرار گرفته اند روحیه بدهد.

این بازیگر ۶۵ ساله نوشت: “علم و فناوری برای غلبه بر ویروس مهم است و من معتقدم که بسیاری از افراد همان فکر من را دارند و امیدوارم که واکسن این ویروس در اسرع وقت تولید شود.”
“من یک ایده” ساده “دارم. مهم نیست که کدام فرد یا سازمان این واکسن را تولید می کند، می خواهم از آنها با ۱ میلیون یوان تشکر کنم.”

وی ابراز امیدواری کرد که قصد او سوء تفاهم نباشد.

banner

“این مربوط به پول نیست. من نمی خواهم خیابان های شلوغ را خالی ببینم و نمی خواهم هموطنانم را که در حالی که از این بیماری رنج می برنددر حال مبارزه با یک ویروس ببینم و خیلی از آنها جانشن را از دست ئائند در حالی می توانستند از زندگی خود لذت ببرند.”

پست وی از بعد از ظهر دیروز بیش از ۵۲۰۰۰ لایک دریافت کرده است که بسیاری از شهروندان از تصمیم وی حمایت کرده و از او بخاطر اینکه همیشه در زمان بحران در چین نقش خود را انجام می دهند ، ستایش کرده اند.
حتی شهروندانی هم وجود داشتند که پیشنهاد کردند که او پاداش را به ۱۰ میلیون یوان افزایش دهد.

 

مطالبی که شاید دوست داشته باشید

پیام بگذارید

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.
Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir

دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

آخرین خبرهای داخلی

نشان ها

logo-samandehi