ایلان ماسک می خواهد شهری در تگزاس به نام Starbase بسازد

by ناصر. ش
۰ comment

به گزارش تماس نیوز از Mashable ، این هفته، ماسک یک تویی‌تر را منشر کرد و گفت که قصد دارد شهر استارباس ، تگزاس را آغاز کند. جزئیاتی وجود دارد که در آن او نشان می‌دهد که این شهر دوست‌دار سگ و رهبری داگ (ِDOGE) خواهد بود.بازی با کلمات روی ارز رمزنگاری شده به همین نام DOGE که مورد علاقه ماسک است.


همانطور که مشخص می‌شود ماسک در مورد ساخت شهر بسیار جدی است.سایت راه اندازی و توسعه SpaceX برای Starship در یک جامعه بدون شرکت در شهرستان کامرون ، تگزاس واقع شده است.  این محلی در ایالت تگزاس از ایالات جنوبی ایالات‌متحده آمریکا است. ماسک ادعا می‌کند که می‌خواهد دهکده و زمین را تصرف کند و آن را به شهر بزرگتری به نام Starbaseتبدیل کند.

هنوز هم برای تبدیل شدن آن به یک شهر باید کارهای زیادی در زمینه انجام امور اداری و بهسازی انجام شود. به عنوان مثال ، بوکا چیکا در حال حاضر برق دارد ، اما شبکه آبرسانی عمومی ندارد. با این حال ، SpaceX قبلاً برای آماده سازی این موضوع با مقامات رسمی تماس گرفته است.

banner

دفتر قاضی در شهرستان کامرون برنامه های ماسک را تأیید کرده است. قاضی شهرستان کامرون ، ادی تروویو ، جونیور در بیانیه ای گفت: “اگر اسپیس ایکس و ایلان ماسک واقعاً بخواهند از پس این کار برآیند ، باید تمام قوانین و اساسنامه های ایالت را رعایت کنند. شهرستان کامرون کلیه دادخواست های مناسب را مطابق با قانون قابل اجرا بررسی می کند.”

You may also like

Leave a Comment

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.

Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir
دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

cafe-bazar-app

Edtior's Picks

آخرین نوشته ها