اینستاگرام قصد دارد استریم های زنده چند نفره را در IGTV راه اندازی کند

by ناصر. ش
۰ اظهار نظر
اینستاگرام

در حالی که پخش جریانی صوتی لحظه ای خاص خود را سپری می کند ، اینستاگرام همچنان در حال توسعه آخرین گزینه های پخش مستقیم و زنده است، مدیر ارشد اینستاگرام آدام ماسری اعلام کرد که این شرکت قصد دارد چت های ویدیویی IG Live چند نفره را در طی چند هفته آینده راه اندازی کند.

اینستاگرام

اینستاگرام در ماه دسامبر شروع به آزمایش این قابلیت در هند کرد – با توجه به افزایش پخش مستقیم در بازار هند ، و اینستاگرام که به دنبال استفاده از ممنوعیت TikTok در منطقه است ، یک آزمایش جدید از چند شرکت کننده را به طور زنده راه اندازی کرد.

مثال چند نفره Instagram Live

banner

طبق گزارش نشریه mysmartprice ، بازدیدهای Instagram Live در طول سال ۲۰۲۰ بیش از ۶۰ درصد در هند رشد کرده است و اضافه شدن استریم های چند نفره روش دیگری برای به حداکثر رساندن این علاقه ارائه می دهد.

بیش از این ، اینستاگرام تقریباً یک سال است که روی این گزینه کار می کند ، در حالی که موسری در یک جلسه پرسش و پاسخ در مارس گذشته اشاره کرد که آنها به دنبال فعال کردن مهمانان بیشتر در پخش مستقیم هستند:

“در حال حاضر شما می توانید همزمان با یک نفر دیگر به طور مشترک چت کنید ، ما در حال بررسی این موضوع هستیم که آیا می توانیم آن را گسترش دهیم ، اما مشخص نیست که این مهمترین چیزی است که می توانیم به  استریم اضافه کنیم ، در مقابل فقط ثبات ، افزودن ویژگی های بیشتر ، در دسترس قرار دادن آن در وب و غیره است. “

بنابراین در واقع مدت طولانی است که می گذرد و از مدتها قبل از همه گیری این روش در حال توسعه است. به طور کلی ، پخش مستقیم در سال ۲۰۲۰ با افزایش چشمگیری روبرو شد ، زیرا مردم در میان اقدامات مختلف فاصله گذاری اجتماعی به دنبال راه هایی برای ادامه ارتباط خود بودند ، بنابراین بدون شک اینستاگرام دوست داشت این ویژگی را زودتر از قبل ارائه دهد. اما اکنون ، به نظر می رسد خیلی زود راه اندازی شود ، و امکانات کاربردی برای پخش و ارتباط با مخاطبان اینستاگرام شما فراهم می کند.

این می تواند طیف وسیعی از امکانات و گزینه ها را شامل شود. شما می توانید مصاحبه انجام دهید ، طرفداران و مشتریان را به استریم های زنده دعوت کنید ، صحنه را با اینفلوئنسرها به اشتراک بگذارید و …

هنوز تاریخ مشخصی برای ارائه آن مشخص نشده است ، اما به زودی انتظار اعلام رسمی از IG را خواهید شنید.

لینک کوتاه این مطلب : [bittly-url]

مطالبی که شاید دوست داشته باشید

پیام بگذارید

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.
Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir

دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

آخرین خبرهای داخلی

نشان ها

logo-samandehi