اخبار فناوری، اخبارتکنولوژی، اخبار علمی و پزشکی، شبکه های اجتماعی، کسب و کار و استارتاپ ها

اینستاگرام یک ابزار ترجمه جدید معرفی کرد که بیش از 90 زبان مختلف را پشتیبانی می کند

0

اینستاگرام ویژگی جدیدی را منتشر کرده است که دارای قابلیت ترجمه خودکار متون خارجی در استوری هاست. اکنون ، کاربران می توانند ترجمه بیش از 90 زبان از جمله پرتغالی ، ژاپنی ، هندی و عربی را با جدیدترین ابزار ترجمه مشاهده کنند. این یکی از اقدامات بی شماری است که اینستاگرام برای فراگیرتر کردن برنامه خود انجام داده است.

همچنین اخیراً ، اینستاگرام ویژگی جدید دیگری به نام کنترل های حساسیت محتوا را به اپلیکیشن اضافه نمده است که کاربران را قادر می سازد تا محتوای موجود در بخش کاوش خود را تعدیل کنند، اقدامات ایمنی بیشتری را برای کودکان اضافه می کنند تا بتوانند تجربه ایمن تری در برنامه داشته باشند و ابزارهای ایمنی دیگری را نیز ارائه می دهد که قادر به فیلتر کردن موارد اهانت آور هستند DM ها(Direct Mmessages) همراه با این پیشرفت ها ، برنامه ضمایر دیگری نیز برای نمایش در پروفایل های کاربر اضافه کرد.

اکنون ، با استفاده از ابزار ترجمه ، هر زمان که کاربران یک استوری را باز می کنند ، در صورت شناسایی برنامه توسط یک زبان خارجی ، به آنها اعلان “مشاهده ترجمه” داده می شود که می توانند روی گزینه مشاهده متن به زبان مادری خود کلیک کنند. با این حال ، بر اساس سیستم عامل مورد استفاده ، پشتیبانی از برخی زبانها ممکن است متفاوت باشد.

این پیشرفت برای کاربران در سراسر جهان در دسترس خواهد بود. اما فعلاً این ویژگی برای متن کار می کند و باید منتظر ماند و دید که آیا در آینده نیز امکان تولید ترجمه برای صدا وجود دارد یا خیر.

پیام بگذارید