بازیابی پست های حذف شده در اینستاگرام

by ناصر. ش
۰ اظهار نظر
اینستاگرام

اینستاگرام در حال معرفی ویژگی جدیدی است که به شما امکان می دهد پست های حذف شده را بازیابی کنید.از امروز ، محتوای پاک شده از حساب اینستاگرام شما برای مدت کوتاهی به پوشه جدید اخیراً حذف شده (Recently Deleted) منتقل می شود. از آنجا می توان آن را بازیابی کرد یا به طور دائمی حذف کرد ، هر دو مورد نیاز به تأیید هویت شما دارند.

این ویژگی جدید بر تمام محتوای اینستاگرام ، از جمله عکس های شبکه ای معمولی ، فیلم ها ، Reels ، فیلم های IGTV و حتی Stories تأثیر می گذارد. اکثر این موارد قبل از اینکه به طور خودکار و دائمی حذف شوند ، به مدت ۳۰ روز در این پوشه می مانند. اما استوری هایی که هنوز دوره ۲۴ ساعته خود را ادامه نداده و در بایگانی ثبت نشده اند.  فقط ۲۴ ساعت در پوشه مذکوره نگهداری می شوند و بعد از آن از دسترس خارج خواهند شد.

با رفتن به تنظیمات> حساب> اخیراً حذف شده می توانید به محتوای حذف شده خود در برنامه Instagram دسترسی پیدا کنید.

مطالبی که شاید دوست داشته باشید

پیام بگذارید

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.
Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir

دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

آخرین خبرهای داخلی

نشان ها

logo-samandehi