اخبار فناوری، اخبارتکنولوژی، اخبار علمی و پزشکی، شبکه های اجتماعی، کسب و کار و استارتاپ ها

بحث فیلترینگ و رفع فیلترینگ دستگاه‌ها را تصویب کرده ایم

دادستان کل کشور: مدت هاست بحث فیلترینگ و رفع فیلترینگ را برای دستگاه‌ها تصویب کرده ایم، اما دستگاه‌ها با تاخیر نیاز‌هایشان را اعلام می‌کنند.

0 10

به گزارش تماس نیوز از خبرگزاری صدا و سیما؛ حجت الاسلام و المسلمین محمد جعفر منتظری در حاشیه مراسم تکریم و معارفه دادستان نظامی استان تهران در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی مبنی بر این که رفع فیلترینگ برخی سایت‌ها برای خبرنگاران و دانشجویان از چه زمانی اعمال می‌شود؟ افزود: ما مدت هاست در کارگروه تعیین مصادیق، بحث فیلترینگ و رفع فیلترینگ را برای دستگاه‌ها تصویب کرده ایم و دستگاه‌ها هر کدام باید حسب مورد، نیاز‌های شان را اعلام کنند تا پس از این که به کارگروه رسید در دبیرخانه اقدامات لازم انجام شود.
وی گفت: ما آمادگی داریم و چند ماه است پیگیری کرده ایم و به دستگاه‌ها و وزارتخانه‌ها نیز اعلام کرده ایم که این کار را انجام دهند و در هر حال مقدمات این کار فراهم است، اما دستگاه‌ها با تاخیر کار انجام می‌دهند.
دادستان کل کشور در پاسخ به سوالی مبنی بر این که آیا فیلتر شبکه اجتماعی کلاب هاوس را در برنامه دارید؟ افزود: هنوز راجع به این موضوع تصمیم گیری نشده است.
حجت الاسلام منتظری در پاسخ به سوالی درباره آخرین وضع پرونده آقای آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات هم گفت: این موضوع را از کسی بپرسید که پرونده در دست اوست.

لینک کوتاه : https://bittly.ir/h98In
پیام بگذارید