اخبار فناوری، اخبارتکنولوژی، اخبار علمی و پزشکی، شبکه های اجتماعی، کسب و کار و استارتاپ ها

برای نخستین بار الکام فریلنس در نمایشگاه الکامپ 26 با بخش مجزا

0

به گزارش تماس نیوز سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور ( نصر ) برای توسعه حضور بازیگران حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در نمایشگاه الکترونیک ، کامپیوتر و تجارت الکترونیک – الکامپ 26 تصمیم دارد در سال 1399 امکان حضور فریلنسرها را در این نمایشگاه فراهم آورد . در این چارچوب سازمان نصر با دعوت از تیمی اجرایی ، برای نخستین بار الکام فریلنس را در نمایشگاه الکامپ 26 در بخشی مجزا برگزار خواهد کرد .

در الکام فریلنس افراد تنها با ارائه مهارت خود می توانند بدون نیاز به سرمایه کلان ، وارد کسب و کار شود و سازمان نصر تلاش دارد با ایجاد فضای مناسب برای فریلنسینگ زمینه کارآفرینی و ایجاد شغل پایدار را برای همه فعالان این حوزه ایجاد کند .

ارائه مهارت ها و توانایی های فعالان حوزه فریلنسینگ ، ایجاد زمینه مناسب برای ارتباط سازمان ها ، نهادها و شرکت های مایل به برون سپاری فعالیت خود با فریلنسرها و هدایت آنها به سوی کسب و کارهای مرتبط، در الکام فریلنس عملی می شود که یکی از مهمترین بخش های الکامپ 26 خواهد بود . این بخش به صورتی تعاملی و منطبق با نیازهای روزآمد بازار کار داخلی و بین المللی برگزار خواهد شد.

بیست و ششمین دوره الکامپ از تاریخ 24 الی 27 تیرماه سال 1399 با شعار « آینده بهتر » در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

پیام بگذارید