بروکرها در هر مبادله فناوری جایزه می‌گیرند

by ناصر. ش
۰ comment

به گزارش تماس نیوز از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شبکه فن بازار ملی معاونت علمی، در راستای پیاده سازی عملی، اهداف «جهش تولید» در درون این شبکه، طرح جهش تجارت فناوری را آغاز کرد.

اکنون بر اساس یکی از اجزای این طرح، برای تشویق بیشتر  بروکرها، این گارگزاران به ازای معاملات انجام شده در حوزه فناوری، جایزه تشویقی دریافت می‌کنند.

میلاد صدر خانلو رئیس شبکه فن بازار ملی وابسته به معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در توضیح جزئیات این طرح، اظهار کرد: محور اصلی فعالیت بروکرها، همرسانی محصولات فناورانه میان خریدار و فروشنده است و بر این اساس و در راستای رونق بخشی به این مبادلات، جوایزی برای این کارگزاران در نظر گرفته شده است.

رئیس شبکه فن بازار ملی ایران، مبالغ جایزه برای  سه حوزه بازاریابی، سرمایه گذاری و رفع نیاز فناوارنه عنوان کرد که مبلغ بازاریابی  ۰.۶ درصد و نیز به نسبت ۰.۵ درصد در ازای سرمایه گذاری و رفع نیاز فناورانه است و افزود: معمولاً با نظارت شبکه های فن بازار در سراسر کشور، بروکرها مبلغی در حدود ۲ تا ۷  درصد کل مبلغ معامله را  نیز در قالب کمیسیون، از طرفین این تبادل تجاری، دریافت می‌کنند. ایجاد این مشوق‌های جنبی در راستای  توسعه هر چه بیشتر بازار فناوری کشور انجام می‌گیرد.

banner

 

رئیس شبکه فن بازار معاونت علمی در ادامه افزود:  با توجه به اینکه بروکرها یکی از عوامل تاثیر گذار و مهم زیست بوم دانش بنیان کشور هستند، این جوایز می‌تواند مشوقی  باشد تا آنها با دلگرمی بیشتری  به وظایفشان در درون شبکه عمل کنند.

شبکه فن بازار ملی ایران بر اساس نقشه جامع علمی کشور و ابلاغیه های شورای عالی انقلاب فرهنگی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری وظیفه توسعه بازار فناوری کشور را عهده دار است.

You may also like

Leave a Comment

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.

Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir
دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

cafe-bazar-app

Edtior's Picks

آخرین نوشته ها