اخبار فناوری، اخبارتکنولوژی، اخبار علمی و پزشکی، شبکه های اجتماعی، کسب و کار و استارتاپ ها

به روزرسانی تلگرام امکان مهاجرت از واتساپ را آسان می کند

1

به نظر می رسد مهاجرت کاربران از واتس اپ رقبای خود را غافلگیر کرده است ، زیرا برنامه هایی مانند تلگرام و سیگنال مجبور هستند تعداد کاربران بیشتری را از سرورهای خود پذیرا شوند. علاوه بر این ، کاربران قبلا اجازه انتقال مکالمات خود را به سرویس پیام رسان جدید نداشتند.

تلگرام

از امروز ، کاربران واتس اپ که مایل به تغییر پیام رسان خود به تلگرام هستند ، می توانند بدون از دست دادن هیچ یک از پیام ها و نوشته های خود که معمولاً در برنامه های قدیمی بجا مانده است، این کار را انجام دهند. تلگرام اعلام کرد که این ویژگی جدید نه تنها به WhatsApp بلکه به کاربران Line و KakaoTalk اجازه می دهد تا تاریخچه چت خود از جمله فیلم ها و اسناد را به برنامه تلگرام بیاورند.

کاربران WhatsApp در آیفون که مایل به تغییر تلگرام هستند می توانند این کار را با باز کردن صفحه Contact Info یا Group Info در WhatsApp انجام دهند ، روی Export Chat ضربه بزنید و سپس Telegram را در منوی Share انتخاب کنید. در مورد کاربران اندروید ، آنها باید چت WhatsApp را باز کنند ، روی More / Export Chat ضربه بزنند ، سپس Telegram را در منوی Share انتخاب کنند.

طبق گفته تلگرام ، تمام پیام ها و رسانه های منتقل شده از واتس اپ نیازی به اشغال فضای اضافی ندارند. کاربران تلگرام می توانند فضا را آزاد کرده و اندازه حافظه پنهان خود را از فهرست تنظیمات ، در بخش Data and Storage / Storage Usage کنترل کنند.
علاوه بر سهولت دسترسی کاربران واتس اپ به تلگرام ، آخرین به روزرسانی برنامه کنترل بیشتری بر روی ویژگی های امنیتی مانند اکنون کاربران در صورت تمایل همواره می‌توانند نسبت به حذف کلیه موارد مذکور اقدام نمایند.

نمایش نظرات (1)