بیت کوین و اتر در قله

by ناصر. ش
۰ comment
اتر

به گزارش تماس نیوز از رویترز – بیت کوین در معاملات آسیا روز شنبه با بالاترین سطح قیمت مواجه شد و با افزایش در ۲ ماهه اخیر، دادو ستد آن از ۱ تریلیون دلار عبور کرد.

محبوب ترین رمز ارز جهان به رکورد ۵۶،۶۲۰ دلار افزایش یافت و سود هفتگی خود را به ۱۸ درصد رساند. امسال ارز رمز بیش از ۹۲ درصد رشد کرده است.

سوددهی بیت کوین با شواهدی که در حال کسب مقبولیت در میان سرمایه گذاران و شرکت های اصلی مانند Tesla Inc ، Mastercard Inc و BNY Mellon است ، بسیار تقویت شده است.

اتر ، دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ از نظر سرمایه و حجم روزانه ، با رکورد ۲۰۴۰.۶۲ دلار روبرو شد که در این هفته حدود ۱۲ درصد رشد داشت.

banner

Ether یک ارز دیجیتالی یا رمز ارز است که معاملات در بلاکچین اتریوم را تسهیل می کند. در دنیای رمزنگاری، اصطلاحات اتر و ethereum مورد استفاده قرار گرفته‌اند.

قراردادهای آتی اتر در اوایل این ماه و مبادله مشتقات آن در CME آغاز شده است.

You may also like

Leave a Comment

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.

Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir
دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

cafe-bazar-app

Edtior's Picks

آخرین نوشته ها