بیل گیتس: همه گیری کورونا ویروس “تاریک تر” از آنچه انتظار می رفت شده است.

by ناصر. ش
۰ اظهار نظر

بیل گیتس ، بنیانگذار مایکروسافت می گوید وضعیت فعلی همه گیری کورونا ویروس در ایالات متحده و در سراسر جهان “تاریک تر” از آنچه انتظار داشت است. گیتس در جریان حضور در یک تالار کروناویروس پنجشنبه شب در سی ان ان ، گفت : این واقعیت که بسیاری از مردم هنوز در حال مرگ در ایالات متحده هستند ، نشان می دهد که این کشور “حتی به انجام کافی برای جلوگیری از ویروس” نزدیک “نشده است.

گیتس به میزبانان خود، اندرسون کوپر و دکتر سانجی گپتا گفت: “خیلی سریع و سریع می توان تست های بیماری زای جدید را زیاد کرد.” “در حقیقت ، تعدادی از کشورها در این مورد بسیار خوب عمل کردند و فناوری در آنجا پیشرفت می کند. اما در ایالات متحده پیام های رهبری یا هماهنگی را که انتظار داشتیم نداشته باشد.”

از روز جمعه ، طبق آمار دانشگاه جان هاپکینز ، بیش از ۲.۴ میلیون مورد COVID-19 تأیید شده در ایالات متحده وجود دارد و بیش از ۱۲۴۰۰۰ نفر جان باخته اند. در سرتاسر جهان ، بیش از ۹،۶ میلیون نفر با بیماری کرونو ویروس دست و پنجه نرم می کنند و بیش از ۴۹۰،۰۰۰ نفر از آنها جان باخته اند.
گیتس تعداد زیادی را به عدم آزمایش و ردیابی مخاطب و همچنین مقاومت در برابر استفاده از ماسک ملامت می کند.

گیتس گفت: “دامنه رفتارها در حال حاضر در آمریکا ، برخی افراد نسبت به آنچه انجام می دهند بسیار محافظه کارانه است و بعضی از افرادی این بیماری مخوف را نادیده می گیرند ، بسیار زیاد است.” “برخی از مردم تقریباً احساس می کنند که این یک چیز سیاسی است ، که جای تأسف دارد.”

banner

گیت ، که از طریق بنیاد بیل و ملیندا گیتس ، تحقیقات پزشکی و برنامه های واکسن را تأمین دنبال می کند ، به یک هدف برای اطلاعات نادرست coronavirus در میان همه گیری تبدیل شده است.

مطالبی که شاید دوست داشته باشید

پیام بگذارید

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.
Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir

دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

آخرین خبرهای داخلی

نشان ها

logo-samandehi