بیل گیتس کیت های آزمایش خانگی coronavirus را تولید می کند

by ناصر. ش
۰ comment
بیل-گیتس

به گزارش تماس نیوز و به نقل از Cnet بنیاد تیتان بیل گیتس ، کیت های آزمایش خانگی را برای کسانی که تصور می کنند آلوده به ویروس کرونا در سیاتل ، واشنگتن هستند ، تأمین می کند. این کیت به کاربر امکان می دهد  نمونه ای از مخاط بینی خود را برای تجزیه و تحلیل به مسئولان بهداشتی ارسال کند. تقریبا دو روز طول خواهد کشید تا نتیجه تست معلوم شود. تحقیقات در مورد آنفولانزای سیاتل ، که توسط بنیاد بیل و ملیندا گیتس انجام می شود ، در تلاش است تا منابع خود را برای این پروژه تطبیق دهد.

در صورت مثبت ، مبتلایان می توانند فرم های آنلاین را درباره تحرکات و مخاطبین خود پر کنند تا مقامات بهداشتی بتوانند شیوع ویروس را ردیابی کنند. اسکات داول ، رهبر گروه تحقیقات koronavirus در بنیاد ، به تایمز گفت که هدف آن هزاران آزمایش روزانه است.

این بنیاد روز دوشنبه به CNET گفت: “تیم ما به طور فعال روشهایی را بررسی می کند که ما بتوانیم از طریق کاربرد مطالعه به واکنش محلی کمک کنیم.”

You may also like

Leave a Comment

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.
Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir

دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

آخرین خبرهای داخلی

نشان ها

logo-samandehi