اخبار فناوری، اخبارتکنولوژی، اخبار علمی و پزشکی، شبکه های اجتماعی، کسب و کار و استارتاپ ها

بیل گیتس : من از تلفن اندرویدی استفاده می کنم

0 16

بیل گیتس ، بنیانگذار مایکروسافت ، این هفته در اولین جلسه خود در Clubhouse ، به سوالات اندرو رز سارکین  روزنامه نگار آمریکایی مصاحبه کرد و با توجه به اینکه برنامه Clubhouse در حال حاضر فقط در iOS موجود است ، طبیعتاً یکی از سوالاتی که مطرح شد این بود که آیا گیتس به طور منظم از آیفون استفاده می کند و آن را به اندروید ترجیح می دهد یا نه؟

گیتس گفت: “من در واقع از تلفن اندرویدی استفاده می کنم.” “از آنجا که می خواهم همه امور را پیگیری کنم ، غالباً با آیفون کار میکنم ، اما همیشه گوشی اندرویدی را با خود حمل می کنم. برخی از تولیدکنندگان اندروید نرم افزار Microsoft را از قبل نصب می کنند که این کار را برای من آسان می کند.” “آنها انعطاف بیشتری در مورد ارتباط نرم افزار با سیستم عامل دارند. بنابراین من در نهایت به آن عادت کرده ام.

در مصاحبه ای در سال 2019 ، گیتس اعتراف کرد که باخت مایکروسافت در برابر اندروید به عنوان پلتفرم استاندارد تلفن غیر اپل “یکی از بزرگترین اشتباهات تمام دورانها” برای شرکت مایکروسافت بود.

منظور گیتس ، استیو بالمر بود که بین سالهای 2000 و 2014 مدیرعامل مایکروسافت بود. بالمر در مقابل آیفون کاملا شکست خورد ، زیرا ویندوز فون نتوانست سهم قابل توجهی از بازار بین سیستم عامل های تلفن همراه را بدست آورد و در نهایت کنار گذاشته شد.

لینک کوتاه : https://bittly.ir/1fYmN
پیام بگذارید