تاریخچه موقعیت مکانی کاربران توسط گوگل پاک می شود

by ناصر. ش
۰ اظهار نظر

گوگل ، تاریخچه موقعیت مکانی، نتایج جستجو، اطلاعات مربوط به فعالیت در یوتیوب کاربران را پس از ۱۸ ماه بطور خودکار پاک می کند.

این اقدام گوگل در حالی است که آمریکا و اروپا مشغول تحقیقاتی بسیار بزرگ درباره نحوه حفظ حریم خصوصی مشتریان در این شرکت هستند.

ساندار پیچای مدیر ارشد اجرایی گوگل این خبر را اعلام کرد و گفت : افرادی که حساب کاربری گوگل دارند و همچنین کاربرانی که گزینه تاریخچه مکانی خود را روشن می کنند، نیز شامل قانون جدید خواهد شد. افرادی که حساب های کاربری قدیمی تری دارند می توانند با مراجعه به بخش تنظیمات گوشی خود بصورت دستی گزینه حذف اطلاعات در فواصل ۳ یا ۱۸ ماهه را انتخاب کنند.

هرکاربری که بخواهد تاریخچه فعالیت های خود در سرویس های گوگل را ذخیره کند، می تواند گزینه حذف در بخش تنظیمات را خاموش کند.

banner

 علاوه بر آن گوگل در حساب های کاربری جدید به طور اتوماتیک تاریخچه یوتیوب را هر ۳۶ ماه یکبار حذف می کند.

مطالبی که شاید دوست داشته باشید

پیام بگذارید

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.
Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir

دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

آخرین خبرهای داخلی

نشان ها

logo-samandehi