اخبار فناوری، اخبارتکنولوژی، اخبار علمی و پزشکی، شبکه های اجتماعی، کسب و کار و استارتاپ ها

تا سال 2025 نیمی از جمعیت جهان از کیف پول های دیجیتال استفاده خواهند کرد

0

طبق گزارش جدیدی از شبکه پرداخت های تلفن همراه بوکو ، قرار است تعداد کیف پول های دیجیتال که معاملات سالانه بیش از 1 میلیون دلار را انجام می دهد ، بین سال های 2020 و 2025 حدود 27 درصد افزایش یابد.

در پایان سال 2020 ، نظرسنجی نشان داد که 2.8 میلیارد کیف پول دیجیتال در حال استفاده است ، که یک مزیت آشکار برای بازرگانان است – اما پیش بینی می شود این رقم تقریبا 74٪ افزایش یابد و در پایان سال 2025 به 4.8 میلیارد برسد.

جنوب شرقی آسیا ، آمریکای لاتین ، آفریقا و خاورمیانه بازارهای اصلی رشد کیف پول های دیجیتال هستند ، بسیاری از مصرف کنندگان از پول نقد و کارت ها برای گزینه پرداخت دیجیتال راحت تر استفاده می کنند.
فقط در جنوب شرقی آسیا انتظار می رود که استفاده از کیف پول دیجیتال بین سالهای 2020 و 2025 در حدود 311 درصد رشد کند. در همین حال ، خاور دور و چین با 1.34 میلیارد کاربر در سال 2020 بزرگترین منطقه کیف پول دیجیتال در جهان بشمار می روند

برعکس ، استفاده از کیف پول های دیجیتال در اروپای غربی و آمریکای شمالی کمتر دیده می شود ، انتظار می رود تا سال 2025 رشد 65 درصدی در منطقه اروپای غربی و در آمریکای شمالی 50 درصد رشد داشته باشد. با این حال انگلستان رشد بسیار مطلوبی در مورد استفاده از  کیف پول دیجیتال داشته است و به نظر می‌رسد پاندمی کرونا و عدم اطمینان به استفاده از پول نقد نیز به این شرایط دامن زده است.

آدام لی ، مدیر ارشد محصولات در بوکو گفت : “در حالی که از کیف پول های دیجیتال به صورت جهانی استفاده می شود ، ما امروز شاهد دو نوع متمایز کیف های پول هستیم. یکی کیف پول دیجیتال مبتنی بر کارت ، مانند Apple Pay و Google Pay ، که روش ساده تری را برای پرداخت با کارت هایی که مردم قبلاً در اختیار دارند ارائه می دهد و دیگری کیف پول دیجیتال با ارزش ذخیره شده مانند AliPay و GrabPay است که مصرف کنندگان را قادر می سازد در بازارهای در حال ظهور با بخش های تجارت الکترونیکی که رشد سریعی دارند محبوب هستند با پول نقد دیجیتال معامله کنند. “

بازارهایی که قرار است سریعترین رشد را داشته باشند بازارهایی هستند که کمترین میزان نفوذ کارت را دارند. در آمریکای شمالی و اروپای غربی که تحت سلطه کیف پول های دیجیتال مبتنی بر کارت هستند ، ما شاهد کمترین رشد در پذیرش کیف پول دیجیتال هستیم ، زیرا این فناوری صرفاً سود افزایشی را به همراه دارد.

لینک کوتاه : https://bittly.ir/Oazu QR:  تا سال 2025 نیمی از جمعیت جهان از کیف پول های دیجیتال استفاده خواهند کرد

پیام بگذارید