با تماس نیوز ،همیشه همه جا باخبر شوید

تحقیقات جدید آنتی بادی نوید مبارزه با COVID-19

براساس نتایج مثبت حاصل در مطالعات بالینی که امروز گزارش شده است ، آنتی بادی های خنثی کننده قوی که توسط محققان در مرکز پزشکی دانشگاه وندربیلت شناسایی شده اند ، به عنوان یک درمان بالقوه برای پیشگیری و درمان COVID-19 وعده داده شده است.

0 10

این آنتی بادی های مونوکلونال از خون یک زن و شوهر از ووهان ، چین ، که پس از سفر به تورنتو ، کانادا ، در اواخر ژانویه تشخیص داده شد ، جدا شد. آنها دو مورد از اولین مورد تایید شده COVID-19 در آمریکای شمالی بودند.

طی دو سال گذشته ، محققان VUMC به سرپرستی جیمز کرو ، جونیور ، MD و دکتر رابرت کارناهان، روشهای فوق العاده سریع برای کشف آنتی بادی های مونوکلونال ضد ویروسی بسیار قوی انسانی و اعتبار سنجی توانایی آنها در محافظت از حیوانات کوچک و غیر انسانی تهیه کرده اند.

هفته گذشته در مجله Nature Medicine ، محققان چگونگی استفاده از این سكوی سریع كشف آنتی بادی را برای جدا كردن صدها آنتی بادی مونوكلونال انسانی در برابر پروتئین سنبله سطح (S) شرح دادند.

در گزارشی جداگانه که امروز در مجله Nature منتشر شده است ، دانشمندان VUMC و همکارانشان توضیح می دهند که چگونه دو آنتی بادی ، COV2-2196 و COV2-2130 ، به سایتهای متمایز بر پروتئین S متصل می شوند و به تنهایی یا به صورت ترکیبی در موش های آلوده ،  باعث کاهش بار ویروسی می شوند.

محققان نتیجه گرفتند که این آنتی بادی های مونوکلونال ، چه به تنهایی و چه به صورت ترکیبی “، کاندیداهای امیدوار کننده برای پیشگیری یا درمان COVID-19 هستند.”

ماه گذشته ، شرکت بیو دارویی AstraZeneca از دانشگاه وندربیلت یک مجموعه از آنتی بادی های شرح داده شده در مقاله Nature را برای ارزیابی و توسعه بالینی مجوز داد. IDBiologics ، یک شرکت بیوتکنولوژی مستقر در نشویل ، مجوز مجموعه جداگانه ای از آنتی بادی ها را صادر کرده است. هر دو شرکت در حال تکمیل آزمایشات بالینی در تابستان امسال هستند.

این وب سایت برای بهبود خدمات از کوکی ها استفاده می کند. ما تصور مان بر این است که شما با این کار موافق هستید ، اما در صورت تمایل می توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه