اخبار فناوری، اخبارتکنولوژی، اخبار علمی و پزشکی، شبکه های اجتماعی، کسب و کار و استارتاپ ها

تحویل اولین نمونه پهباد جنگی با قابلیت کنترل هوش مصنوعی، توسط بوئینگ به کشور استرالیا

0

نیروی هوایی سلطنتی استرالیا (RAAF) نخستین سه نمونه اولیه هواپیمای لویال وینگمن (Loyal Wingman) را از بوئینگ دریافت کرد. هواپیمای بدون سرنشین جنگی بدون سرنشین که توسط تیم صنعت استرالیا با هدایت بوئینگ برای RAAF به عنوان بخشی از برنامه توسعه پیشرفته وفادار وینگمن ساخته شده است ، اولین هواپیمایی است که طی بیش از نیم قرن در استرالیا طراحی ، مهندسی و ساخته شده است.


Loyal Wingman که توسط بیش از 35 شریک صنعت استرالیا در چهار ایالت استرالیا ساخته شده است ، یک هواپیمای بدون سرنشین جنگی با پیشرانه جت است که با هدف بازار جهانی ارائه می شود تا به عنوان پایه و اساس سیستم Teaming Airpower Air Boe (ATS) خدمت کند. مهندسی هواپیمای بدون سرنشین پهپاد 38 فوت (11.7 متر) شامل ایجاد یک “دوقلو دیجیتال” برای مدل سازی ساختارها ، سیستم ها ، قابلیت ها و الزامات کامل چرخه عملکرد است و خود این پهپاد از مواد کامپوزیتی پیشرفته ساخته شده است. شامل بزرگترین قطعه کامپوزیت تزریق شده با رزین است که تاکنون توسط بوئینگ تولید شده است.
Loyal Wingman به گونه ای طراحی شده است که می تواند در کنار یکدیگر و گسترش قابلیت های سیستم عامل های سرنشین دار و بدون سرنشین با استفاده از هوش مصنوعی و سنسورهای قابل تنظیم کار کند. طیف وسیعی از 2000 نیوتن متر (2،301 مایل ، 3،704 کیلومتر) و “عملکردی شبیه جنگنده” دارد که به آن امکان می دهد مأموریت های جنگی و شناسایی را انجام دهد.

Air Marshal Mel Hupfeld ، رئیس نیروی هوایی سلطنتی استرالیا می گوید: “این پروژه نمونه ای عالی از نوآوری با همکاری و دستیابی به همکاری با صنعت دفاعی است.” “این نشان دهنده اهمیت ارتباط نیروی هوایی با بوئینگ استرالیا و صنعت دفاعی به طور گسترده تری است.

این نخستین هواپیمای جنگی داخلی استرالیا از زمان جنگ جهانی دوم و بزرگترین سرمایه گذاری بوئینگ در سیستم های بدون سرنشین خارج از ایالات متحده است.

پیام بگذارید