با تماس نیوز ،همیشه همه جا باخبر شوید

ترامپ غول های فناوری را به ایجاد دو دستگی در آمریکا متهم کرد

0 4

هفته گذشته ، توییتر ، فیس بوک ، گوگل ، اپل و آمازون شدیدترین اقدامات خود را علیه ترامپ انجام دادند تا دسترسی او را محدود کنند.

رئیس جمهور آمریکا ،دونالد ترامپ روز سه شنبه شرکت های بزرگ فناوری را مقصر تقسیم این کشور پس از توقیف توئیتر و فیس بوک در سیستم عامل های خود به دلیل تشویق به حمله به ساختمان پایتخت ایالات متحده دانست.

وی گفت كه شركتها “یك اشتباه وحشتناك” مرتكب شده اند و “اقدامی متقابل” را علیه آنها انجام خواهد داد.

هفته گذشته ، توییتر ، فیس بوک ، گوگل ، اپل و Amazon.com متعلق به Alphabet Inc شدیدترین اقدامات خود را تاکنون علیه ترامپ انجام داده اند تا دسترسی او را محدود کنند. آنها احتمال ادامه خشونت ناشی از پست های رئیس جمهور جمهوری خواه را پس از حمله هواداران وی به پایتخت ایالات متحده در 6 ژانویه که منجر به کشته شدن 5 نفر شد ، عنوان کردند.

اپل ، گوگل و آمازون همچنین Parler – یک برنامه طرفدار ترامپ که در آن کاربران تهدید به خشونت بیشتری می کنند – را از فروشگاه های برنامه و خدمات میزبانی وب مربوطه خود به حالت تعلیق درآوردند.

این اقدامات باعث خشم ترامپ شد که بلافاصله قول داد “سکوت نخواهد کرد!” و شرکتهای بزرگ را متهم به ایجاد دو دستگی و خشونت کرد

ترامپ بارها با شرکت های بزرگ فناوری درگیر شده و علیه قانونی که عنوان بخش 230 ، از شرکت ها در برابر مسئولیت در قبال محتوای ارسال شده توسط کاربران محافظت می کند ، برخورد کرده است. او همچنان خواستار لغو این قانون است ، حتی اگر تماس های وی حمایت کافی از کنگره را پیدا نکرده باشد.

این وب سایت برای بهبود خدمات از کوکی ها استفاده می کند. ما تصور مان بر این است که شما با این کار موافق هستید ، اما در صورت تمایل می توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه