تست آنلاین کرونا

by ناصر. ش
۰ اظهار نظر
تست آنلاین کرونا

دریک اقدام جالب و  مفید ، سازمان نظام پزشکی کشور با همراهی هلال احمر سایتی را طراحی و تدارک دیده اند تا افرادی که احساس مریضی می کنند قبل ار مراجعه به مراکز درمانی که این روز ها این مراکز بدلیل مراجعات متعدد بسیار شلوغ شده با چند سوال کاملا مشخص  در آن تست کرونا به صورت آنلاین انجام می‌دهد.

سایت تست کرونا تلاش می‌کند با مطرح کردن چند پرسش پزشکی، کاربران را به یک تصمیم بالینی برساند: آیا هم اکنون نیاز یه مراجعه به پزشک و مراکز درمانی دارم یا خیر؟ این سایت تاکید کرده که  الگوریتم‌های این برنامه با همکاری اساتید و نظارت سازمان نظام پزشکی تهیه شده اما نباید نتایج آن را به صورت ۱۰۰ درصد قابل اتکا دانست.

مطالبی که شاید دوست داشته باشید

پیام بگذارید

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.
Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir

دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

آخرین خبرهای داخلی

نشان ها

logo-samandehi