با تماس نیوز ،همیشه همه جا باخبر شوید

تشکیل کنسرسیوم بزرگ نیمه هادی در چین بدلیل تحریم های آمریکا

0 2

هواوی اخیراً در زمینه تجارت تلفن های هوشمند دست و پنجه نرم می کند. این شرکت هنوز دامنه مطلوبی بر بازار چین دارد و حتی نتایج خوبی را در بازارهای روسیه بدست آورده است. با این حال ، اکنون که نام تجاری دسترسی به بخش چیپ ست Kirin خود را بدلیل محدودیت های ایالات متحده از دست داده است ، آینده کاملاً نامشخص در انتظار اوست. بدون تراشه های شرکت نیمه هادی آمریکا ، Huawei نمی توانست تراشه های Kirin خود را حفظ کند. این پیشرفت وضعیت بحرانی در تجارت تلفن های هوشمند چینی را آشکار کرده است. تاکنون ، یک صنعت نیمه هادی در چین وجود ندارد که بتواند تراشه های پیشرفته را برای رقابت  هواوی در بازارهای جهانی تولید کند. با این حال ، این وضعیت قرار است در سال های آینده تغییر کند.

براساس اطلاعات منتشر شده توسط وزارت صنعت و فناوری اطلاعات چین (MIIT) ، 90 شرکت درخواست مشترکی را برای ایجاد کمیته فنی استاندارد سازی مدار مجتمع ملی ثبت کرده اند. یک کنسرسیوم تولید صنعت نیمه هادی در چین.
هدف ایجاد کمیته هماهنگی صنایع ضعیف و ارتقا کار استاندارد سازی مدارهای مجتمع است. همچنین هدف آن تقویت تیم سازی استاندارد است. تاکنون 90 شرکت چینی بخشی از کنسرسیوم هستند.

این وب سایت برای بهبود خدمات از کوکی ها استفاده می کند. ما تصور مان بر این است که شما با این کار موافق هستید ، اما در صورت تمایل می توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه