تلگرام با گفتگوی صوتی برنامه ریزی شده جدید با کلاب هاوس رقابت کند

by ناصر. ش
۰ اظهار نظر
تلگرام

شبکه های اجتماعی به سرعت در حال تقلید اتاق های گفتگوی صوتی Clubhouse که اخیرا مورد توجه کاربران فضای مجازی شده است، هستند و تنها چند هفته پس از اینکه تلگرام پشتیبانی از چت های صوتی را در کانال های خود اضافه کرد ، این شرکت ویژگی جدیدی را اضافه کرده است که باعث می شود برنامه بیشتر شبیه Clubhouse باشد.

با آخرین به روزرسانی نسخه ۷.۷ بتا ، مدیران کانال های تلگرام اکنون توانایی برنامه ریزی چت های صوتی را برای مدت زمان مشخصی دارند.

پس از برنامه ریزی یک گپ ، میزبان یک بنر تایمر شمارش معکوس را در بالای صفحه کانال مشاهده می کند تا به آنها یادآوری کند که چه موقع شروع به گفتگو کنند.

banner

در گروه تلگرام و مدیران کانال همچنین می توانند جلسه چت صوتی را ضبط کرده و کلیپ صوتی را با تمام شدن آن در کانال به اشتراک بگذارند.

مطالبی که شاید دوست داشته باشید

پیام بگذارید

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.
Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir

دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

آخرین خبرهای داخلی

نشان ها

logo-samandehi