تلگرام بزودی از انتقال چند تایی گفتگوها از دیگر نرم افزارها خبرداد

by ناصر. ش
۰ comment
تلگرام

به یاد بیاورید که اخیراً تلگرام یک بروزرسانی بزرگ برای Android و iOS با ویژگی های مهم – پشتیبانی برای انتقال تاریخچه چت از سایر پیام رسان ها، از جمله WhatsApp ، Line و KakaoTalk – منتشر کرده است.

به گفته دوروف ، در آینده عملکرد بسیار بهتر خواهد شد. اکنون می توان دو چت (موجود در تلگرام و انتقالی از دیگر برنامه ها) را در یک فید واحد ترکیب کرد ، مشروط بر اینکه چت دریافت کننده کمتر از ۱۰۰ پیام داشته باشد. توسعه دهندگان قصد دارند این رقم را افزایش دهند تا این عملکرد بتواند به گپ های “قدیمی” را به تلگرام وارد کند.

همچنین برنامه هایی برای تهیه API رایگان برای توسعه دهندگان شخص ثالث وجود دارد. با این کار ابزارهایی برای وارد کردن پیام ها از هرجایی به تلگرام ایجاد می شود. دوروف امیدوار است که این امر به توسعه دهندگان تلگرام کمک کند “از تعداد زیادی برنامه پشتیبانی کنند و همچنین به کاربران اجازه می دهد چندین چت را همزمان یا حتی همه را به طور همزمان وارد تلگرام بکنند”.

تلگرام

banner

“معنی اصلی صفحه کاغذی در آرم تلگرام به معنای “آزادی” است. برای ما ، آزادی انتخاب و قابلیت جابجایی داده ها از اهمیت بالاتری برخوردار است. افراد باید بر داده های خود – و زندگی خود کاملاً کنترل داشته باشند”. پاول دوروف

You may also like

Leave a Comment

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.

Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir
دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

cafe-bazar-app

Edtior's Picks

آخرین نوشته ها