اخبار فناوری، اخبارتکنولوژی، اخبار علمی و پزشکی، شبکه های اجتماعی، کسب و کار و استارتاپ ها

تلگرام بزودی از انتقال چند تایی گفتگوها از دیگر نرم افزارها خبرداد

پاول دوروف ، پشتیبان پیام رسان محبوب تلگرام و یکی از بنیانگذاران VKontakte ، با جزئیات بیشتری در مورد عملکرد جدید تلگرام صحبت کرد ، که قبلاً نام مستعار “Killer” را در شبکه دریافت کرده است.

0

به یاد بیاورید که اخیراً تلگرام یک بروزرسانی بزرگ برای Android و iOS با ویژگی های مهم – پشتیبانی برای انتقال تاریخچه چت از سایر پیام رسان ها، از جمله WhatsApp ، Line و KakaoTalk – منتشر کرده است.

به گفته دوروف ، در آینده عملکرد بسیار بهتر خواهد شد. اکنون می توان دو چت (موجود در تلگرام و انتقالی از دیگر برنامه ها) را در یک فید واحد ترکیب کرد ، مشروط بر اینکه چت دریافت کننده کمتر از 100 پیام داشته باشد. توسعه دهندگان قصد دارند این رقم را افزایش دهند تا این عملکرد بتواند به گپ های “قدیمی” را به تلگرام وارد کند.

همچنین برنامه هایی برای تهیه API رایگان برای توسعه دهندگان شخص ثالث وجود دارد. با این کار ابزارهایی برای وارد کردن پیام ها از هرجایی به تلگرام ایجاد می شود. دوروف امیدوار است که این امر به توسعه دهندگان تلگرام کمک کند “از تعداد زیادی برنامه پشتیبانی کنند و همچنین به کاربران اجازه می دهد چندین چت را همزمان یا حتی همه را به طور همزمان وارد تلگرام بکنند”.

تلگرام

“معنی اصلی صفحه کاغذی در آرم تلگرام به معنای “آزادی” است. برای ما ، آزادی انتخاب و قابلیت جابجایی داده ها از اهمیت بالاتری برخوردار است. افراد باید بر داده های خود – و زندگی خود کاملاً کنترل داشته باشند”. پاول دوروف

پیام بگذارید