جلوگیری از گسترش “کروناویروس” بوسیله یک مچ بند جدید

by ناصر. ش
۰ comment

استارتاپ Slightly Robotدر پی بروز بیماری همه گیر COVID-19 مچ بندی را ساخته است که شما را از دست زدن به صورت خود آگاه می سازد
پاتوژن های متداول مانند آنفولانزا ، کوراو ویروس و سرماخوردگی از طریق غشاهای مخاطی متخلخل در دهان ، بینی و چشم شما وارد سیستم بدن می شود. مچ بند موسوم به mmutouch یک  سیستم هوشمند است که هر بار که صورت خود را لمس می کنید ، ارتعاش می کند و شما را آگاه می سازد
یک گریمومتر در مچ بند Immutouch از یک الگوریتم قابل شخصی سازی برای ردیابی موقعیت دست استفاده می کند و شما را فوراً نسبت به هرگونه حرکات دست هشدار می دهد. به طور متوسط ​​، مردم صورت خود را ۲۳ بار در ساعت لمس می کنند. هر وقت چهره خود را لمس می کنید ، Immutouch ارتعاش می کند و باعث می شود شما از یک رفتار غیرعادی ناخودآگاه آگاه شوید. با آگاهی از این امر شما عادت به لمس  صورت خود را کم کم متوقف خواهید کرد.


هر دستگاه Immutouch می تواند برای حرکات شخصی شما و حساسیت مورد نظر بوسیله یک برنامه موبایلی کالیبره شود. یک تلفن همراه را می توان با حداکثر دو  مچ بند راه اندازی  کرد ، اما باندها همچنان بدون اتصالبه نرم افزار به عملکرد خود ادامه می دهند. نرم افزار مربوطه همچنین هر لمسی را ضبط می کند تا بتوانید پیشرفت خود را با گذشت زمان بسنجید.

 

You may also like

Leave a Comment

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.
Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir

دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

آخرین خبرهای داخلی

نشان ها

logo-samandehi