اخبار فناوری، اخبارتکنولوژی، اخبار علمی و پزشکی، شبکه های اجتماعی، کسب و کار و استارتاپ ها

جنرال موتور امکان خرید خوردو خود را با ارز رمز بررسی می کند

0

تسلا اکنون اولین خودروساز است که بیت کوین را به عنوان یکی از راه های خرید وسیله نقلیه از این برند رسماً قبول کرده است. ایلون ماسک چند روز پیش این موضوع را تأیید کرد وقتی که متن زیر را توییت کرد: “اکنون می توانید یک تسلا را با بیت کوین بخرید.” پیش بینی احتمالاً خیلی زود است ، اما به نظر می رسد ممکن است به زودی شرکت های خودروسازی بیشتری به تسلا ملحق شوند.

جنرال موتورز هنوز تصمیمی قطعی در این رابطه اتخاذ نکرده است ، اگرچه اعتراف کرده است که آن را بررسی می کند. در حالی که این تولید کننده قصد سرمایه گذاری در بیت کوین را ندارد ، مدیر عامل آن خانم ماری بارا گفت که GM تقاضای مشتری برای ارز رمزنگاری شده را به عنوان روش پرداخت برای وسایل نقلیه و خدمات رصد خواهد کرد.

ماه گذشته بارا هنگام گزارش مالی سه ماهه چهارم GM به خبرنگاران گفت: “ما هیچ برنامه ای برای سرمایه گذاری در بیت کوین نداریم ، ین چیزی است که ما نظارت خواهیم کرد و ارزیابی خواهیم کرد و اگر تقاضای زیاد مشتری برای آن در آینده وجود داشته باشد ، هیچ چیز مانع این کار نخواهد بود. “

همچنین گزارش جدیدی از رویترز حاکی از آن است که جنرال موتورز در حال پذیرش بیت کوین به عنوان روش پرداخت رسمی است. این نشریه بدون ذکر منابع خود می گوید این تولید کننده ، شرایط را براساس تقاضا ارزیابی می کند و در این مرحله این روند کاملا مبهم است ، اگرچه گزارش حداقلی نشان می دهد که GM هنوز “نه” نگفته است.

ایلان ماسک جزئیات زیادی درباره روش پرداخت های بیت کوین ارائه نکرد. وی گفت بیت کوین پرداخت شده به تسلا به ارز سنتی تبدیل نخواهد شد و شرکت برای پردازش پرداخت ها از “نرم افزار داخلی و منبع باز” استفاده خواهد کرد. ماه گذشته ، تسلا از سرمایه گذاری بیت کوین به ارزش تقریبی 1.5 میلیارد دلار خبر داد.

پیام بگذارید