حساب های اصلی توییتر هک شدند!

by ناصر. ش
۰ اظهار نظر

به گزارش تماس نیوز، در حسابهای رسمی باراک اوباما ، جو بایدن و کانی وست نیز درخواست بیت کوینی شده را داشتند.

توییتی از حساب آقای گیتس گفت: “همه از من می خواهند که پس بدهم.” “شما ۱۰۰۰ دلار ارسال می کنید ، من برای شما ۲،۰۰۰ دلار ارسال می کنم.”

جک دورسی اواخر روز چهارشنبه در توییتر گفت: “روز سخت برای ما در توییتر. همه ما احساس وحشتناکی می کنیم که این اتفاق افتاده است.”

banner

پیش از این ، توییتر قدم فوق العاده ای برای متوقف کردن بسیاری از حساب های تأیید شده با علائم آبی در کل توئیتر به دست آورد. درخواستهای بازنشانی گذرواژه نیز رد شد و برخی از “عملکردهای حساب” دیگر غیرفعال شدند. تا ساعت ۲۰:۳۰ EDT (00:30 GMT پنجشنبه) کاربران با حساب تایید شده دوباره قادر به ارسال توئیت ها بودند ، اما توییتر اعلام کرده است که هنوز در حال بازیابی است.

دمیتری آلپروویچ ، موسس شرکت سایبری CrowdStrike، به خبرگزاری رویترز گفت: “به نظر می رسد این بدترین هک یک پلتفرم مهم رسانه های اجتماعی است.”

مطالبی که شاید دوست داشته باشید

پیام بگذارید

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.
Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir

دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

آخرین خبرهای داخلی

نشان ها

logo-samandehi