ردیت رسماً ویژگی اتاق های جلسات صوتی “Reddit Talk” را اعلام کرد

by ناصر. ش
۰ comment
ویژگی صوتی ردیت

ردیت مانند هر سیستم عامل اجتماعی دیگر ، از نزدیک شاهد ظهور ویژگی های صوتی شبکه های اجتماعی دیگر است ، با توجه به اینکه این ویژگیها با اقبال فراوانی روبرو شده از قافله قطارهای ویزگی های صوتی عقب نمانده و امروز ، این پلت فرم اولین رویکرد خود را به ابزار صوتی آینده “Reddit Talk” ، که اساساً کلاب هاوس در روح آن مجموعه ها است ، به اشتراک گذاشته است و راهی دیگر برای ارتباط کاربران در برنامه فراهم کرده است.

ویژگی صوتی ردیت

همانطور که در شکل بالا می بینید ، Reddit Talk احساسی کاملاً شبیه به کلاب هاوس دارد ، آواتارهای بزرگتر برای بلندگوها در بالای اتاق و سپس شنوندگان زیر آن.

ردیت می گوید:
“در حال حاضر ، شما می توانید از موضوعات متنی ، تصاویر ، فیلم ها ، گپ ها و جریان های زنده برای مکالمه و ارتباط با افراد در انجمن های خود استفاده کنید. گرچه این رسانه های عالی هستند ، اما زمانی نیز وجود دارد که داشتن یک مکالمه صوتی زنده مفیدتر است یا ، صادقانه بگویم ، سرگرم کننده تر است. بنابراین ما می خواهیم با شما شریک باشیم تا راهی جدید برای برقراری ارتباط اعضای جامعه با یکدیگر کشف کنیم. “

banner

ردیت در حال آزمایش این  ویژگی جدید است و فقط ناظران در ابتدا قادر به شروع یک گپ صوتی در اکانت خود هستند. اما سرانجام ، این دیدگاه وجود دارد که روش های بیشتری را برای همه اعضا فراهم می کند تا مکالمات صوتی را برانگیزند و به یکدیگر متصل شوند ، در حالی که همه کاربران ردیت همچنین می توانند به اتاق بپیوندند ، به آنها گوش دهند و با ایموجی ها به آن واکنش نشان دهند.

ویژگی صوتی ردیت

شنوندگان همچنین می توانند دست خود را برای میزبان بلند کنند تا آنها را به سخنرانی دعوت کند.

بنابر این می توان فهمید که این ویژگی جدید ردیت یک کلونی از کلاب هاوس است – اما مانند فیس بوک ، که سعی دارد گزینه های صوتی خود را ابتدا به گروه ها بیاورد ، به عنوان ابزاری برای تقویت ارتباط، متمرکز بر موضوعات خاص باشد.

ردیت در چند سال گذشته روی ابزارهای مختلفی برای افزایش تعامل در زمان واقعی کار کرده است ، با افزودن ابزاری مانند پخش زنده و پیام رسانی درون برنامه ای برای ارتباط بهتر کاربران با علایق مشابه کوشیده است.

ردیت حتی بحث های گروهی تصادفی را نیز امتحان کرد ، که رویکردی تقریباً مشابه با شبکه های اجتماعی صوتی دارد. آوریل گذشته ، ردیت یک پیام جدید “شروع گپ زدن” را در زیرمجموعه های انتخاب شده اضافه کرد ، که با شنیدن آن ، بحث گروهی محصور شده با حداکثر ۵ عضو از همان جامعه آغاز شد.ویژگی صوتی ردیت

به نظر می رسد اتاق های صوتی یک مسیر عالی برای همین امر است ، و وسیله ای برای Redditors فراهم می کند تا ارتباط و تعامل خود را با قرار دادن در چت های بی درنگ در مورد موضوعات مورد علاقه خود و در میان Redditor هایی که قبلاً آنها را در برنامه می شناسند و دنبال می کنند ، تقویت کنند.

به همین ترتیب ، به نظر می رسد مکمل خوبی برای تجربه ردیت است – که همچنین می تواند باعث شود کاربران بیشتری به جوامعی که در برنامه می شناسند پایبند باشد ، نه اینکه تجربه های گروه های صوتی جدیدتر را کنار بگذارند.

 

این احتمالاً خبر خوبی برای کلاب هاوس نیست که هنوز در تلاش است تا خود را در میان رقابت های فزاینده تثبیت کند ، اما منطق آن روشن است. در حقیقت ، به نوعی تعجب آور است که این اپلیکیشن ها با توجه به افزایش گزینه هایی مانند پخش مستقیم ویدئو ، پیام رسانی و گروه ها ، به این روش از پتانسیل ارتباط صوتی روی می آورند.

ردیت می گوید که این همچنین روش های میزبان را برای شخصی سازی ظاهر و احساس Reddit Talk “از طریق شکلک ها و رنگ پس زمینه” آزمایش می کند.

“Redditors می توانند ظاهر آواتار خود را متناسب با بحث نیز تغییر دهند. ما همچنین در حال بررسی ویژگی هایی برای پشتیبانی از AMA و انواع دیگر مکالمات هستیم.”

باز هم ، این می تواند برای ردیت بسیار مناسب باشد ، و پریدن از روی قطار اجتماعی صوتی و امکانات ارتباطی اضافی که می تواند داشته باشد ، منطقی است.

Reddit Talk در حال آزمایش محدود است – اگر علاقه مند هستید ، می توانید در لیست انتظار ثبت نام کنید تا در صورت در دسترس بودن به شما اطلاع داده شود.

You may also like

Leave a Comment

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.
Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir

دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

آخرین خبرهای داخلی

نشان ها

logo-samandehi