با تماس نیوز ،همیشه همه جا باخبر شوید

روسیه می گوید واکسن دوم کرونا ویروس آن 100٪ در کارآزمایی های بالینی موفق بوده است

0 5

مقامات روسیه روز سه شنبه گفتند که دومین واکسن Covid-19 آن که توسط موسسه وکتور تولید شده ، 100٪ کارایی را نشان داده است. به گزارش رویترز به نقل از خبرگزاری TASS ، این اعلامیه براساس نتایج آزمایشات بالینی بدست آمده است.

روسیه آزمایش های گسترده EpiVacCorona را که توسط موسسه وکتور سیبری در حال توسعه است ، در ماه نوامبر آغاز کرد.
به گزارش تاس ، معاون نخست وزیر روسیه ، تاتیانا گولیکووا ، روز دوشنبه گفت که تولید انبوه واکسن Covid دوم این کشور در فوریه 2021 آغاز می شود.

در24 ژوئیه 2020 ، مرکز تحقیقات ویروس شناسی و بیوتکنولوژی دولتی وکتور مجوز وزارت بهداشت روسیه را برای آزمایشات بالینی واکسن ضد ویروس کرونا بر روی داوطلبان دریافت کرد. اولین داوطلب در 27 ژوئیه تلقیح شد. آزمایشات بالینی واکسن در 30 سپتامبر به پایان رسید.

آزمایشات بالینی مربوط به دومین واکسن بالقوه علیه Covid-19 ، ساخته شده توسط موسسه وکتور سیبری آغاز شده و تمام داوطلبان شرکت کننده در آزمایشات بالینی واکسن Covid-19 حال خوبی دارند.

مسکو گفته است که واکسن COVID-19 تأیید شده دیگر آن ، Sputnik V ، با توجه به نتایج موقت ، 92٪ در محافظت از افراد در برابر COVID-19 موثر است. سازنده در وب سایت رسمی خود می گوید: “اثر واکسن Sputnik V بر اساس تجزیه و تحلیل داده ها در مورد نقطه کنترل نهایی آزمایشات بالینی ، در 91.4٪ تأیید شده است.”

در حال حاضر ، آزمایشات بالینی این واکسن در هند ، امارات متحده عربی ، مصر ، ونزوئلا و بلاروس در حال انجام است.

تاکنون ، 3،591،066 مورد ویروس کرونا در روسیه تأیید شده است که 2،978،764 بیمار بهبود یافته اند. آخرین اطلاعات روسیه نشان می دهد که 66،037 کشته در سراسر کشور داشته است. پیش از این ، دولت روسیه برای به روزرسانی عموم مردم درباره وضعیت ویروس کرونا ، یک خط تلفن اینترنتی ایجاد کرد.

این وب سایت برای بهبود خدمات از کوکی ها استفاده می کند. ما تصور مان بر این است که شما با این کار موافق هستید ، اما در صورت تمایل می توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه