اخبار فناوری، اخبارتکنولوژی، اخبار علمی و پزشکی، شبکه های اجتماعی، کسب و کار و استارتاپ ها

روشهای پیشرفته شرکت Potevio برای مبارزه با COVID-19

0

به گزارش تماس نیوز و به نقل از چاینا دیلی، China Potevio Corp ، یک شرکت تولید کننده ارتباطات از راه دور دولتی ، از تخصص خود در زمینه مبارزه با COVID-19 بهره می برد ، زیرا فناوری به یک سلاح اصلی در مهار این بیماری همه گیر تبدیل شده است.

پس از شیوع بیماری کرونا ، Potevio سیستمی برای نظارت بر دمای بدن ایجاد کرده است. این سیستم با استفاده از فناوری 5G superfast ، قادر به نظارت بر دمای بیماران بوده و در صورت بروز ناهنجاری ها به طور خودکار به کادر پزشکی اطلاع می دهد.

لیو ویپینگ ، رئیس پوتویو می گوید “پوتویو به طور فعال از روش های مختلف اطلاعات و فناوری در جلوگیری و مهار این بیماری همه گیر استفاده می کند.”

فناوری پیشرو نقش مهمی در جلوگیری از عفونت متقابل بین کارکنان پزشکی و بیماران دارد. پیش از این ، پرستاران معمولاً برای اندازه گیری دما مجبور به پوشیدن لباس های محافظ سنگین برای ورود و خروج به بخش های ایزوله می شدند.

سیستم پوتویو در اواخر ژانویه در مرکز کلینیک بهداشت عمومی شانگهای ، موسسه اصلی که بیماران مبتلا به COVID-19 را معالجه می کند ، اعمال شد. تاکنون این شرکت بیش از 200 دستگاه کنترل دما در این مرکز نصب مرده است.

علاوه بر سیستم های مانیتورینگ دما ، Potevio همچنین یک پلت فرم مدیریت پیشگیری و کنترل بیماری همه گیر را راه اندازی کرده است و آن را به صورت رایگان در اختیار چندین مکان قرار می دهد.

ساکنان محلی می توانند از حساب کاربری  WeChat استفاده کرده و دمای روزانه اعضای خانواده را گزارش می دهند و شرایط سلامتی اعضا را ثبت می کنند ، به خصوص کسانی که اخیراً از جاهای دیگر بازگشتند ، که این امر به کاهش بار کارکنان جامعه کمک می کند.

در همین زمان ، ساکنان می توانند در زمان واقعی وضعیت بیماری همه گیری پیرامون خود را بررسی کرده و از طریق این بستر از طریق گروه های خود اعلان هایی دریافت کنند.

 

پیام بگذارید